Türk kızı sen neden boylesin?

demin parkta oturuyorum bir çift geldi ve yanımdaki banka oturdu kızda türbanlı idi. herif gelir gelmez kufurli ve argo konuşmaya başladı kıza saçma sapan iğrenç belalti şakalar yapiyor kızda gerizakali diyip duruyor ulan aşk bumu? ulan adı insanlar ne biçim karakteriniz var sizin. lan ben hayatımda dusmanima bile o kelimeleri kullanmadan yaşamaya çalışıyorum. saygı diye sevgi diye bir şey kalmamış bu ülkede. bende ilk bulusmam sevdiğim kızla o parkta oldu, ulan ben en güzel gecemi yaşadım o parkta. sevdim lan sevdim. edebimle ahlakimla sevdim. he noldu 2 hafta sonra kız beni terketti peki neden? çünkü gevşek terbiyesiz saygısız biri değilim ve benim kalbim var ama o para denen 0r. pu icadı yok bende. sizin ben olmayan onurunuza tukureyim. siz varya o begenmediginiz İsrailli insanların bile b0ku olamazsınız. siz her şeyin en kotusunu hak ediyorsunuz. insanlığınız bitmiş. sizin macolugunuzada agaliginizada padisahliginizada sokaym. saraylariniza tukureyim. adí cani insanlar. tez zamanda yok olmanız dilerim..

0|0
1

Erkekler Ne Diyor 1

• Icimi anlattn resmen o para denilen meledin de adaletinn de sevgisinnnde ben mk

0|1
    0|0
    • 26gün

gideceğim dostum gideceğim bu iğrenç yerden.

• 26gün

deistim bu arada saygılar.

• 26gün

Bende deistim kardesm 😃sagol goruslerin icin

Yükleniyor...