Tecavüze uğradım ve... lutfen yardım edin?

Küçükken defalarca tecavüze uğradım. büyüdükçe ağırlaştı. Yalnızım ve tasiyamiyorum inanın artık taşıyamıyorum kaldıramıyorum hayatta devam edemiyorum hiçbir şey yapamıyorum artık

Güncellemeler:
Avukat psikolog olan falan var sa konuşabilir miyim allah rızası için

0|0
1430

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Öncelikle yalnız değilsin, biz varız, ailen var, seni sevenler var. Tanımasam bile mesela ben seviyorum seni. Güzelim, bu, senin hatan değil. Senin suçun değil. Yapan, elbet cezasını bulacaktır. Sana tavsiyem, en yakınındaki kişiyle bu paylaş. Seni anlayabilecek, yardım edecek ve yargılamayacak birisi... Sonra beraber polise gidin. O zaten sizi psikoloğa yönlendirecektir. Emin ol, psikoloğa sadece deliler gitmiyor. Sadece, hayat can acıtır ama sen güçlüsün. Nereden mi biliyorum? Çünkü hala ayaktasın. Kendini her ne kadar yerlerde görsen de aslında orası zirve. Güzelim, hayat sınavlarıyla bizi güçlendirir. Bu da senin güçlülüğünün göstergesi. Bence kısa zamanda yakınınla paylaş bu olayı ve polise gidin. Hak eden cezasını bulsun...

0|1
    1|0
    • Hiçbir sey yapamıyorum lütfen yardım edin

• Ailenle konuş önce güzelim. Ve hatalı olmadığını kendine hatırlat.

• isimsizbirinsancık doğru söylüyor, bu senin suçun değil. Rabbim cezalarını verir İnşAllah ailene söyleyip polise gidin bencede

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 29

• Sakin ol lütfen. Seni nasıl sakinleştirebiliriz söyle istersen?

0|0
    0|0
  • Kesinlikle bir psikoloğa gitmelisin ve emniyete başvurmak için onunla konuşmalısın. Devlet hastanesinde sigortanla gidebilirsin psikiyatrı servisine

0|0
    0|0
  • Tecavüze uğruyorsun kimseye sölemiyorsun ve burada onca kişiye tecevüze uğradım diyorsun hiç inandırıcı değil troll bu soru.

1|2
    1|1
  • aklına polise savcıya veya herhangi birine şikayet etmek geçmedi mi?

1|0
    0|0
  • Allah onun belasını versin şerefsiz!
    O şerefsiz yüzüne kendi hayatının daha fazla kötü gitmesine izin verme...
    her ne olursa olsun hayata bir tarafından sarılmaya çalış her ne kadar zor gelidiğini biliyorum ama bunu yapmak zorundasın her dakika o anı düşünmemeye çalış yeni insanlarla tanışmaya çalış insanların arasına karış...
    Her ne olursa olsun sen yaşıyorsun ve özgürsün...

0|0
    0|0
  • hayat yaşamak için, travma ile yaşanılmaz, geçmiş olsun, olmuş bitmiş ve zamanı geriye almanın bir çaresi yok. Umursamamaya ve herkese herkese rağmen yaşamaya başla.

0|0
    0|0
  • Trol

2|0
    1|0
  • Kim yaptiysa yapanin adini ve adresini ver

0|0
    0|0
  • neden sustun peki söylemedin bu olanları, eğer gerçekten böyle bişey varsa çok üzüldüm ama başkalarına da olmadan şikayet neden etmedin

0|0
    0|0
    • Küçüktüm ve konuşamadım sadece, daha sonra Sadec e anneme anlatabildim birçok sebep yazılamayacak bunun bir trol olmasını cok isterdim

• annen de suçlu o zaman neden söylemediniz herkese bu durumu, üzücü gerçekten

• bu soru gizli olsa da adminler görebiliyor farkındasın dimi

0|0
    0|0
  • daha açıklayıcı olursan yönlendirme yapabilirim, devlet bu konuda adil değil

0|0
    0|0
  • anlatmak isterseniz dinlerim

0|0
    0|0
  • Allah yardımcın olsub

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun ispat edebilirsen polis se edemesen zevkle sapk döveriz

0|0
    0|0
  • psikolojik destek görmeni tavsiye ederim ayrıca mahkeme açsana tecavüzler için

0|0
    0|0
    • Sadec e anneme anlatabildim ve küçükken olmuş bir sey bu ülkede napılabilir

• olsun dava aç küçükkense adami skerler yapamazlarsa dahi millet görsün nasıl biri o tecavz eden adam

• Bunu sana yapanların Rabbim versin cezasını adi şerefsizler

0|0
    0|0
  • Kim tecavüz ediyor ki sana?

0|0
    0|0
  • önce polise sonra doktora git

1|0
    0|0
  • nasıl bir yardım bekliyosun, elimizden geleni yapalım ama

0|0
    0|0
    • Bilmiyorum inanın Sadece yoruldum

• Ispat yok

• hangi şehirde oluyo bu olay peki

• Konusabiliriz saçma şeyler yapma

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    9

Kızlar Ne Diyor 13

• Psikolojik yardım alın. Biz sizin için ne yapabiliriz söylerseniz daha iyi destek oluruz. 🌹

0|0
    0|0
  • Kim tarafından oluyor bu ve neden susuyorsun?

1|0
    0|0
  • Psk git

0|1
    0|0
  • Allahım yardımcın olsun canım inan çok üzüldüm 😔

0|0
    0|0
  • Anlatıp rahatlamak istersen burdayım. Seni dinlemek derdine ortak olmak senin için dua etmekten başka elimden bişi gelmez. B

0|0
    0|0
  • skayetcı olsana hemen

0|0
    0|0
  • Yalancı

0|0
    0|0
  • kim tarafından?

0|0
    0|0
  • Cok üzücüüüü 😢

0|0
    0|0
  • Özelden yazarsan seve seve konuşurum senle canım :)

0|0
    0|0
  • Trolll

1|0
    2|0
  • Ailene söyle

0|0
    0|0
  • Konusmak istersen

0|0
    0|0
Yükleniyor...