Döveyimmi? Suç duyurusundamı bulunayım?

Kaşarın biri face hesabıma iş koydu (ortak bir grupta bütün paylaşımlarımı arayıp bulup beğenmiş) bende sadece takipe aldım kendisini yazdı ve bikaç cümleden sonra siyasete girerk benim akp'li olduğumu düşünerek (ki hiçbir siyasi partiyi sevmem sadece cumhurbaşkanımızın hayranıyım) önce hakaretvari ifadeler kullandı sonrada bana ve cumhurbaşkanına küfür etti şimdi ben bunların huyunu suyunu iyi biliyorum biraz alttan alsam veresi var ama 5dklık iş için kimsenin fikrini benimsemek zorunda değilim çokta kızdım konum bildiren sosyal medya hesapları var salağın siz söyleyin bir iki tokadı hakettimi yoksa suç duyurusundamı bulunayım?

0|0
1|4

Kızlar Ne Diyor 1

• bilmiyorum :D saçma sapan şeyler yapuyosunuz çocuk gibi.

0|0
    0|0
    • 28gün

bak 5 ay yatarı var demiş adam.. nesi saçma sapan bunun

• 28gün

yaş 28 biz saçma dedikçe bu devlet düşmanları azıtıyo

• 28gün

hımm bilemicem artık kendi kararlarını verecek yaştasın :D

Erkekler Ne Diyor 4

• akıllı adama benziyosun tayyip gibi birinin neyini seviyorsun

0|1
    1|0
    • 28gün

kardeşim bu tip adamları ya seversin ya nefret edersin arası olmaz genelde ama devletimizin cumhurbaşkanı kimsenin hakaret etmeye hakkı yok

• Şikayet et 5 ay yatar maddi manevi kitlersin

0|1
    1|0
    • 28gün

işte aslında ben hafif olanı yapmak istiyorum ama haklıyken haksız durumunada düşmek istemem

• 28gün

O zaman salla başına bela aldığına değmez

• şikayet et.. bizim ülkenin vatandasi oldugu halde tamm cumhurbaşkanımizi sevmiyor olabilir ama bu küfür edecegi anlamina gelmez.. sen etmezsen ben etmezsem yarin baska biri gelir oda eder.. SIKAYET ET sevip sevmemekte özgür ama küfür edemez

0|0
    0|0
    • 28gün

haklısın kardeşim pazartesi ben o işe el atayım.. çokta geri vitesler 16 temmuz sabahı gece yazdıklarının hepsini silmişti bunlar..

• 28gün

yok onu kast etmedim zaten.. silermiyim hiç :D

• 28gün

sorun yok o halde

• Dövmek belki fayda eder sonra söylediklerine pişman olur ve ters köşe yapar :)

0|0
    0|0
    • 28gün

tokatlıcam ya koydum kafaya :D akşam akşam asabımı bozdu

Yükleniyor...