İnsanlar tarafından ciddiye alinmamak?

Arkadaşlar simdi benim bir arkadaş grubum var 3 kişiyiz ne dertleri olursa eğitim olsun ask olsun herseylerini bana anlatirlar ve ben dinlerim. 10 gün önce falan ben okulumdaki bir çocuktan hoslandigimi farkettim ve çocukla sürekli göz göze geliyoruz. Gittiğim yerlerde görüyorum sürekli. İlk defa hayatimda birinden hoslaniyorum ve su yasima kadar kimseyle cikmadim. Ben bu konularda kendim için konuşmaya sevmem ve kimseye anlatmam. ilk defa en yakin arkadaşlarım dediğim insanlara anlattim ilk baslarda sadece biri beni dinledi ama dalgaya aldi digeri ise anlattigimda dinliyormus gibi yapti bu anlattiklarim benim 10 senelik arkadaslarim. Bazi konularda sürekli beni suçluyorlar sen söyleşinin boylesin diye. Ben herkesi kendim gibi sandigim için ayni karsiligi onlardan bekledim ancak göremedim ve bunu dile getirdim şu an benimle konuşmuyorlar. Beni ciddiye almiyorlar beraber çok egleniyoruz ama ciddi konularda beni dalgaya aliyorlar ve ben artik çok sıkildim bu durumdan. Simdi ben ne yapmaliyim beni ciddiye almalari için ya da insanların gözünde değerli görünmek için? Tam anlatamadim ama anladiginizi umuyorum

0|0
0|2

En İyi Erkek Görüşü

• anlatma onlara hicbi boku

1|0
    0|0
    • 28gün

Bundan sonra anlatmamayi düşünüyorum tabii ama onlari silip de atamam çünkü geçmişimiz var sonuçta

• 28gün

doğru

• 28gün

adamsın

Erkekler Ne Diyor 1

• Kendine söz ver , gerekmedikçe onlarla özelini paylaşma ama arkadaşlığa devam et

0|0
    0|0
    • 28gün

Bu saatten sonra anlatmayacagim zaten yine dinlemeye devam ederim ama anlatmam. Bak kaç yasima geldim kimseden hoslanmadim kimseyle cikmadim tam umutsuzluğa dustugum anda oldu bende anlatmak istedim bir sure anlatmadim sonunda anlattim ve anlattigima pişman oldum. Söyler misin ben kardeşim dediğim insanlara anlatamayacaksam kime anlatacagim?

• 28gün

Ya seni iplemeyen insanlar bunlar , Mühim bir konuda danışmışsın yaptıkalrına bak. Ya da sen çok boş konuşan birisin ki bunlar seni ciddiye almamış ki öyle biri olsan buraya gelip bu konuyu açmazsın. Mesafeli olacaksın heps bu kadar. Çok daha mutlu olursun. Eğer hoşlanıyorsan o çocuktan git muhabbet falan et.

• 28gün

O çocugu dusunemeyecek kadar sinirliyim ki. Su an bile insan gibi bir şeyler anlatmaya calisiyorum cevap vermiyor delirecegim

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...