Cinsiyet değiştirip erkek olayım mı?

2 yıldır saçlarımı kısa kestiriyorum. Yüzüme erkek gibi olan saçlarım yakışıyo. Erkeksi hareket ve düşüncelerim de bunu etkiliyo. Etrafımda beni tanıyan ve tanımayıp da erkek sanan birçok kız beni yakışıklı buluyor. Hatta etkileniyorlar. Huylarıma ve yapıma da erkeklik uyyor. son zamanlarda kanka sen erkek ol diyenler arttı.

• Kendini öyle rahat hissedeceksen ol. Senin hayatın
    57% (13)20% (4)40% (17)Oy Ver
  • Mal mısın ya olma
    43% (10)80% (16)60% (26)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
26gün Bu anketi bana bunu söyleyen arkadaşlarıma gösterebilmek insanların bakış açısını sunmak için yaptım. Hepinize zaman ayırdığınız için teşekkür ederim.

0|0
6|16

Erkekler Ne Diyor 16

• Her ne kadar erkek gibi hissetsende , erkek gibi hareket etsende yinede o güzel kız fiziğine ve çekici özelliklere ve hislere sahipsin. Bir kadının güzelliği ve çekicilliği halen sizde var. Kadın olmanın değerini bilin. Kadın olduğunuzu hissedin. Her fırsatta kadın gibi düşünün. Kadın gibi kadınlığınızın zevkli anlarını yaşamaya çalışın.

1|0
    0|0
  • www.kadinhaberleri.com/.../...ruzgar-erkoclar-.jpg

Nil Erkoçlar olmak kolay değil. Hem fiziksel hem de sosyal baskıyı aşman lazım. Dandik bir ülkede yaşadığını unutma

0|0
    0|0
  • Hadi oldun diyelim

Kim kimi tokmaklayacak¿

0|0
    0|0
    • 26gün

Ben yapcam ya kim yapcak

• Bir şey dicem. Rüzgar Erkoçlar kız zamanın da güzeldi, şimdi erkek haliyle de yakışıklı... ünlü lafım : İkisini de dene tarafını seç :D

0|0
    0|0
  • birakin su igrencligi be

0|0
    0|0
  • karar senin istersen travesti ol daha mantikli tobe tobe

0|0
    0|0
  • B dedim

0|0
    0|0
  • Sakın olma sakın

0|0
    0|0
  • Bilmem

0|0
    0|0
  • Başımıza ikinci Nil erkoçlar mı olacan sen güzel fikir

0|0
    0|0
  • Tabiki olma

0|0
    0|0
  • Evet ol.

0|0
    0|0
  • bir sen eksiktin zaten...

0|0
    0|0
  • Ergenlik vol1637282882

0|0
    0|0
  • Strapona da ilgin vardır senin kesin

0|0
    0|0
    • 26gün

Birsey sordum

• ol anasını satiyim sonrada travesti olursun.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Anketii oylamak içimden gelmedi tabiki senin kararın sonuna kadar saygım var nasıl mutlu oluyorsan öyle yaşamalısın ama bana kalırsa amelıyat bılmıyorum bana kalırsa olmamalısın seni seven böyle kabullenmeli bence ama tabıkı senın hayatın senın kararın bana kalırsa bunada sen karar ver ınsanlar ne derse desın bende dahil bunu en iyi sen bilebilirsin

1|0
    0|0
  • canim anlayabiliyorum hissettiklerini ama bana sende bir uyari dinimiz bakimindan mesru degil. Bunu goze alabiliyorsan senin secimin.

0|0
    0|0
  • erkekler kötüdür

0|0
    0|0
  • yani nasıl hissediyosan öyle yap ama bence kız olmak daha güzel daha ayrıcalı olmak filan

0|0
    0|0
  • Bence, önce doktora gidip hormon dengene baktırıp emin ol canım. Sonra zaten bu işlemler kolay. ^^

0|0
    0|0
  • nasıl hissediyorsan öyle yaşa

0|0
    0|0
Yükleniyor...