En sonunda ölüp gideceksek neden büyük bir hırsla bu dünyaya bağlanıyoruz?

Evet öleceğiz. İsmimizi hatırlayan en son insan da öldüğünde sanki bu dünyada hiç yaşamamış gibi olacağız bu bir gerçek. Bir 100 sene sonra kim kalacak buralarda? O halde bu sonlu hayata neden bu kadar önem veriyoruz neden sonsuz hayat yokmuş gibi yaşıyoruz çoğu zaman? Amacımız geçici bir mutluluk mu yani :/

Bu parçayı dinleyince bunlar geçiyor aklımdan hep huzunleniyorum ya da mutlu mu oluyorum bilemiyorum.

Güncellemeler:
26gün Siz ne düşünüyorsunuz

0|1
2|6

Erkekler Ne Diyor 6

• Sacma bu dunya olecegini bile bile yasamak... Nefislerimiz vardir bizleri yonlendiren iste onlari doyurunca gecici dunyada seviniyoruz. Insanogluyuz isteklerimiz asla bitmez sanki bakiymisiz gibi yasariz bu dunyayi farketmeyiz olumun bize gelecegini cunku biz insanogluyuz

1|0
    0|0
    • 27gün

Evet ölümü hiç düşünmeden yaşamaya çalışıyor insan ama bu birşeyi degistirmiyor

• 27gün

Maalesef dedigim gibi gozlerimiz gordugu halde gorememek dedikleri bu olsa gerek

• çünkü son zamanlarda kalın br gaflet sisi çoktü buralara. dağılması için yeni bir güneşe ihtiyaç var artık

1|0
    0|0
  • Malesef öyleyiz

1|0
    0|0
  • bize ifade etme fırsatı bırakmamıssınki :)

1|0
    0|0
    • 27gün

Nasıl yani :)

• 27gün

Yani geçici şeylerle mutlu oluyoruz kısa süreliğine kandırıyoruz kendimizi değil mi :)

• 27gün

bak işte bu benim işime gelmeyen cümleydi :)
      not : haklısın :)

• Sorma ya herkes böyle düşünse keşke

1|0
    0|0
  • Hellalll alkisliyorum bana yeteri kadar en iyisi

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben pek bağlı değilim güzel bir şeye değinmişsin Sağol...

1|0
    0|0
  • Herseyi bosvermisim :-) cal keke caaal umurumdami dünya ve piyonlari.

0|0
    0|0
Yükleniyor...