Yolsuz kaldımmm 😒?

Cok düzensiz gün geçtikçe katlanılmaz hale gelen bir yaşamım var. Öğrenciyim İstanbul da bir bir teyzemde bir öbür teyzem de kalıyorum. Göçebe hayatı yaşıyorum anlayacagınız. Biri beni istemiyor, biri beni istesede analı ogullu devamlı para istiyorlar. Evde yemek pismiyor evi tuvaleti banyoyu mutfağı b. k götürüyor o kadar piski dus aldiktan sonra insan kendini daha da pis hissediyor. Yemek yapmazsam evde yemek pismiyor pişen yemekte bir öğünde bitiyor. Aynı zamanda yan odada bir sapık barınıyor gece anırma sesine uyanıyorum nerdeyse. Ailemden destek almıyordum 2000 lira gibi bir birikimim vardı bir ayda tüm para suyunu çekti bu ınsanlar yüzünden. Ise girdim tam zamanlı girmek zorundaydım çünkü İstanbul pahalı bir şehir yurda ya da eve çıkmayı planliyordum part time dan aldığım paranın yetmesi mumkun degildi. Okulla birlikte tam zamanlı işi de yurutemedim 15 gun sabredip işten çıktım. Sınavlarım var ders bile çalışamıyorum ders çalışma ortamı, düzenin d ' si mevcut değil hayatimda. Ailem olup bitene seyirci kalmakla ve sadece üzülmekle biz de böyle olsun istemezdik demekle yetiniyor. Ne yapacağımı şaşırdım 😔😔

0|0

Erkekler Ne Diyor 10

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...