Yolsuz kaldımmm 😒?

Cok düzensiz gün geçtikçe katlanılmaz hale gelen bir yaşamım var. Öğrenciyim İstanbul da bir bir teyzemde bir öbür teyzem de kalıyorum. Göçebe hayatı yaşıyorum anlayacagınız. Biri beni istemiyor, biri beni istesede analı ogullu devamlı para istiyorlar. Evde yemek pismiyor evi tuvaleti banyoyu mutfağı b. k götürüyor o kadar piski dus aldiktan sonra insan kendini daha da pis hissediyor. Yemek yapmazsam evde yemek pismiyor pişen yemekte bir öğünde bitiyor. Aynı zamanda yan odada bir sapık barınıyor gece anırma sesine uyanıyorum nerdeyse. Ailemden destek almıyordum 2000 lira gibi bir birikimim vardı bir ayda tüm para suyunu çekti bu ınsanlar yüzünden. Ise girdim tam zamanlı girmek zorundaydım çünkü İstanbul pahalı bir şehir yurda ya da eve çıkmayı planliyordum part time dan aldığım paranın yetmesi mumkun degildi. Okulla birlikte tam zamanlı işi de yurutemedim 15 gun sabredip işten çıktım. Sınavlarım var ders bile çalışamıyorum ders çalışma ortamı, düzenin d ' si mevcut değil hayatimda. Ailem olup bitene seyirci kalmakla ve sadece üzülmekle biz de böyle olsun istemezdik demekle yetiniyor. Ne yapacağımı şaşırdım 😔😔

0|0
1|11

Erkekler Ne Diyor 11

• Bulunduğun ilin valilik ya da ilçe kaymakamliklarina bir ugra. Olmadı iktidar partisinin il merkezine git başkandan yardım talep et. Umarım bir * önce atlatirsin bu durumu.

0|0
    0|0
  • ee yatay geçişi düşünmen lazım o zaman veya gir ygs 2. üniversiteseç açıköğretimde çok güzel bölümler var ve açılıyorda şimdiki bölümünden bazı yaklaşık 6 derside saydırırsın oraya diğerlerinide rahat gecersin

0|0
    0|0
  • Sağlık olsun

0|0
    0|0
  • Hangi üniversite yakın bir üniseyse seni bir kaç kıza yönlendirebilriim belki yardımları olur Allah cc yardımcın olsun kardeşim zor şeyler yaşıyorsun sabret

0|0
    0|0
    • 23gün

insallah teşekkür ederim

• 23gün

teşekkür ederim ama nasıl bir yardımdan bahsediyorsun anlayamadım?

• 23gün

Şarjı azdı hızlı bir şeklde konusabildik beni arayacak sana ögrenci evlerinde yer ayarlabilir veya uygun bir yurt geçici kalıcak biryer part time iş gibi en azından iyi dostların olur İstanbul gibi bir yerde

• Yurda gir

0|0
    0|0
    • 23gün

yurt fiyatlarından haberin varmı:) 800 den başlıyor en kötüsü

• Yurda geç sonra iş bulursun düzeni oturtursun biraz dişini sıkarsın

0|0
    0|0
  • ailen nie bişey yapmıyo

0|0
    0|0
  • Ailen niye destek vermiyor?

0|0
    0|0
    • 23gün

Kendk yaglarinda kavruluyorlar ben fazlayım onlara

• 23gün

Kyk çıkmazsa gidemediğin okulu bitmez sürünürsün 5 10 yıl

• 23gün

allah büyük

• Allah yardımcın olsun

0|0
    0|0
  • kafandaki plan nedir? ya da ne yapmak istiyorsunda buradan bir cesaret koparmak istiyorsun _?

0|0
    0|0
    • 23gün

kafamda bir plan yokki su durumda nasıl bir plan yapabilirim onu da bilmiyorum

• 23gün

o hayırsız bir yol bulacaksın sanmıyorsan

• 23gün

hayırsız yol arasam dert etmemki bu kadar sağol görüşün için.

• Seni çok iyi anlıyorum daha önce aynı senin gibi bir hayatım vardı Ailem yok ancak benim üniversiteye gittiğimde yarı zamanlı çalışıyordum ama para yetmiyordu aparta vs. sonra okulu bıraktım kpss ye hazırlandım Meslek lisesi mezunuyum kpss den 96 puan alarak bir kuruma atandım şimdi bulunduğum şehirde akşam okula gidiyorum sabah işe hocalar la da konuştum ilk derslere giremediğim için sıkınıtı yapmıyorlar ve çok iyi gidiyor şu an hayatım

0|0
    0|0
    • 23gün

kpssyi de kaçırdım 😔 okul ve is bir arada cok zor yürüyor. Asgari ucretle calistiriyorlar tamam o parayla gecinilir ama ders calisamiyorsun gelecek adına hic bisey yapamiyosunki. Omrum boyunca asgari ucretlemi calisayim

• 23gün

bide özel de 12 saat çalıştırıyor lar haftada bir gün izin gerçekten zor yıllarca çektim bu çileyi

• 23gün

aynen bende o yüzden zorlandım zaten

Kızlar Ne Diyor 1

• kendi ayaklarının üstünde dur yurtlar uygun onlara git sonra da calisirsin devami gelir

0|1
    0|0
Yükleniyor...