Dilendirilen çocuklara polis neden göz yumuyor?

Her trafik ışığında dilenen çocuklar , bir şeyler satmaya çalışan çocuklar , 5-6 yaşındaki çocuklar da var bunların arasında peki ya polis neden bu duruma göz yumuyor?

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Polisimiz polisliğini yapmıyor ki, inanmıyorum yani. Elektrik kesintisi olmuştu, kesintiden dolayı trafik lambaları da çalışmıyordu. Trafik polisi de orada kaza olmasını bekliyor. Trafik lambaları tekrardan aktif olana kadar trafiği kontrol etmesi gerekirken arabada keyif çatıyordu. Herhangi bir emir gelmeden kılını kıpırdatmıyor.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• o kadar saçma işlerle uğraşıyorlar ki polisler asıl bunlara sıra gelmez bakmaya.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Benim de merak ettigim bir konu bu.

Neden calistiklarini biliyorum. Cocuklara uzulup oara veriyor ya da onlardan bir sey aliyoruz ya. Aslinda o cocuklari calistiranlara para kazandiriyoruz. Onlar da para kazandigi surece cocuklari calistiriyorlar.
    Benim bir hafrtdir aklimda olan bir fikir var ve artik uygulayacagim.

Arabada cukulata, puskevit ve oyuncak koyacagim.
    Kirmizi isikta veya baska bir yerde dilenen cocuk gordugumde onlara arabada bulundurdugum cikolata gofret oyuncak artik ne varsa ondan verecegim. Cocuklar da boylece topladiklari paralarla bile onlara alinmayacak olan seyleri tadacak, oyuncaklara sahip olacaklar.

0|0
    0|0
    • 28gün

Bu da yeterli bir çözüm değil ama böyle böyle dilenmeye alışacakları

• Guzel soru cevapları merK ettim

0|0
    0|0
  • Yapacak bir şeyleri yok çünkü.

0|0
    0|0
    • 28gün

Çocuk esirgeme kurumları var , çocukların dilendirilmesinden çok daha iyi

• aileleri dilendiriyor

0|0
    0|0
  • herkes kismetini ariyor

0|0
    0|0
  • Rüşvet ini alıyor onlar neden karissin

0|0
    0|0
  • Göz yummuyor hukuken suç ve gereken yapılıyor

0|0
    0|0
    • 28gün

Yapılmıyor

• 28gün

Malesef öyle değil

• 28gün

Vay benim toprağıma söyle bana nerde görüyorsun en çok çocuk söyle polis arkadaşlara çak bir telefon yaptırırız gerekeni ama Zeytinköy hariç

• bilmem polislere sor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...