Hayattan zevk almayanlar?

kendi fiziksel görüntümü hiç begenmiyorum bir iş bulamıyorumm param yok aşk hiç yok :S saglıgım desen eh buna şükür modundayım. hayattan hic zevk almıyorum anlayacagınız:( neden bukadar şanssısımm ben ya kader ortaklarım gelsin?

0|0
3|15

Erkekler Ne Diyor 15

• Ben çok zevk alıyorum. En çokta hazırladığım ölüm listemde ki aptallara işkence senaryoları planlarken muazzam bir keyif alıyorum.

0|0
    0|0
  • Fiziksel görüntümü beğeniyorum, istesem iş bulabilirim, param var en azından kendi eğlenceme yetecek kadar. , aşk vardı bitti dokundu artık hemen olsun istemiyorum çünkü hakedecek insan yok. sağlığıma şükür. Bu moddayım ve hayattan hiç zevk almıyorum. Sorun kafada bitiyor bence. Sonucumuz aynı. Benım problememım arkadaşımın cok olmaması birazda bu. Çok değil hiç

0|0
    0|0
    • 23gün

benim arkadaslarım vardı ama okul bitince hepsi dagıldı gitti kalmadı..

• 23gün

benim çoktu da noldu bitince hepsi aramaz sormaz oldu..

• 23gün

Çok olsa da DOST ayrı işte.

• Bende zevk almiyorum ama yapacak bir şey yok ölüm tek kurtuluş yolu olduğu için Tanrı intiharı yasakladı...

0|1
    0|0
  • Hayatın zevk alınacak bir tarafı yok. Birax daha yaşa sorun kendin değil hayat dediğin konuşmuş şeylerin insanların olduğunu görünce iğreneceksin bile

0|0
    0|0
    • 23gün

hayattan zevk alarak yasayan insanlar var aslına ama parası ve saglıgı yerinde olanlar sadece.

• 23gün

ben çabaladıkça olmuyor gibi hisseettikçe bir şey yapma hevesim kaçıyor ondan bunalıyorum galiba tabi insan daha fazlasını hep ister o da dogru.

• 23gün

Salla gitsin benim de olmuyor. Bir ara psikoloğa git sorunlarına çare bulursun dediler tamam dedim adama anlattım adam çıldırdı kendini aşağı atacaktı zor tuttum adam herşey düzelir dedim takma kafanı dedim😂😂 Espri bir tarafada daha neler göreceksin neler aşık olacak çok şeye sevinecek çok şeye üzülecek hatta daha ne başarılar ve başarısızlıklar yaşayacaksın ama bırakmak kaybetmek Bismillah deyip devam edeceksin 😉

• bende öyleyim fiziğim kötü hayattan zevk almıyorum sevgilim yok bir sağlık desen bende de eh işte bir paramız var o da hiç bir şeye yaramıyor

0|0
    0|0
  • Hayat zevk almamam icin cok kisa ve belirsiz

0|0
    0|0
  • Spor yapıyorum param var motor alıcam istediğim modeli yakın zamanda hayatım ck güzel kıskan oc

0|0
    0|0
  • Param hiç olmadı sevgili eksik olmadı.

0|0
    0|0
  • Hayırlısı olsun be sıkma canını imtihan dünyasındayız

0|0
    0|0
  • Ben almiyorum nedendir bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Öl barii bu ne

0|0
    0|0
  • Burdaiz

0|0
    0|0
  • Monoton geçen bir hayatınız var sanırım

0|0
    0|0
  • Şimdi bir şey dicem ters düşünceksiniz ama ilacı diyeceğim şey :)

0|0
    0|0
  • Ben de aynı durumda sayılırım aynı düşüncedeyim ve bu tamamen psikolojik. Sanırım bendeki sorun tükenmişlik sendromu, ben de yanında rahat edebileceğim üzüntümü sıkıntımı dinleyecek beni rahatlatacak birini istiyorum özgüvenim kırıldığı için bunu yapamıyorum o yüzden benimle aynı sıkıntıyı yaşayan ve beni daha iyi anlayabilecek birbirimize karşılıklı destek olabileceğimiz bir kişi daha uygun olur diye düşünüyorum

0|0
    0|0
    • 23gün

özgüvenim benim ezelden beri yoktu lisede çirkin diye dalga geçilen bir kızdım ben yani nasıl olsun özgüven bende:S ben iş bulamıyorum bulsam iyice tükeneceğim farkındayım ama yapıcak bir sey yok hayat...

• 23gün

valla biz de kız erkek yok çalışmak zorundasın yeterince baktık diyo babam öyle yani:S

• 23gün

Çalışmsan sokağa mı atacaklar dert etme

Kızlar Ne Diyor 3

• kader ortağın benim tip önemli is bulmak konusunda model gibi uzun güzel fizikli olmak zorundasin

0|0
    0|0
    • 23gün

kocaman burnum var boyumda 160:S bukadarım yanii

• 23gün

bitirdigin bölüm ne bende iktisat okuyorum kesin işsiz kalcam

• 23gün

ben de iktisat bitirdim:S senin daha okulun bitmesine cok var belli olmaz

• Bu hayata bir kere geliyorum acisida benim gulmelerim de benim neden isyan?

0|0
    0|0
    • 23gün

isyan etmiyorum aslında ama canım sıkılıyor artık. düzenli mutlu bir hayatım olsun istiyorum sadece ama olmuyor..

• 23gün

Kendini çok zorlama. En güzel şeyler onları en az beklediğinde olur. Bazen bu düşünceyi uygulamak gerek.

• 23gün

inşallah öyle olur

• Bende öyle sayılırım

1|0
    0|0
Yükleniyor...