Artık hayat benım için bir anlam ifade etmiyor. Yardım edebilir misinz lütfen :( ?

Artık hayat benım için bir anlam ifade etmiyor. Yardım edebilir misinz lütfen :( ? Elimden geleni yaptım canımdan cok sevdiğim kız arkadaşım vardı gitti, okulda cok başarılıydım derslerim bu süreçte mahvoldu okulum uzadı, tipim iyidi herkes tarafından sürekli övgü alırdım sıfır egom vardı ama tipimde inanılmaz değişdi 1-2 yılda hemde, özgüvenim vardı Şu an tamamen yerler bir durumda dışarda biriyle göz göze bile gelemiyorum şaşkın birşey oldum, ailemle cok konusmuyorum berbat haldeyim toparlamaya calıstıkca daha cok dibe battıgımı görüyorum, daha sonradan namaza başladım dualar ettim camiye gidiyorum sürekli falan ama hayatıma bir türlü bir anlam kazandıramadım eskiye dönemiyorum dönemeyeceğim bu belli ama tutunamıyorumda arkadaşlar cok yıprandım cok yorgunum elimden geleni yapmaya calısıyorum ama insanlara ne kadar iyi davransamda arkadaş olabilirmeleri için benimle güçlü durmam lazım ama artık onuda yapamıyorum...

Güncellemeler:
27gün ggg

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Hedeflerin var mı?

0|1
    0|0
    • 27gün

okulumu bitirip iyi biryerlere gelmek birde tabiki kaybettiğim fiziki durumlarımı kazanmak.. ama hiçbiri beni mutlu etmeyecek.

• 27gün

Amin. çok teşekkür ederim...

• 27gün

Rica ederim.

• galiba kizdan ayrildin depresyondasin gecmis olsun

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...