Kızlar, arkadaşlarınız böyle yapsa ne tepki verirdiniz sizce abartıyor muyum kızmakta?

İki kız arkadaşım var ikisini de seviyorum, bunlar başta birlikte oturuyor beni arkaya atıyolardı neyse sevgilim değillerya ne trip atcam dedim ciddiye almadım, sonra küstüler saçma sapan nedenlerden hatta biri diğerinin arkasından o... pu bile dedi ama araları bozulmasın istediğim için söylemedim söylemem de. her neyse daha sonra beni bir biri yanına çağırıyor bir diğeri çağırıyor ikisinin arasından bana uygun olan insanı seçtim onunla oturmaya baya yakın olmaya başladık. Bu iki insan barıştı ama ayrı oturuyolardı. Normalde aralarından yarım saat ayrılsam yalvarırlardı gelmem için kendimi eksik hissediyorum falan derdi bu dost sandıgım kişi.. bugünse hiç umursamadılar ben var miyim yok muyum benden uzağa gidip birlikte oturdular kıskandıgımı sanmayın, yanlış geldi. kullanılmış hissettim. Bana istediklerinde gel küstük istediklerinde barıstık gidiyoruz yanından yapamazlar oyuncak mıyım. Yanında oturdugum kişi diger kız arkadasımıza sıkıldım ya diyor neden sıkılıyosun ben mi sıkıcıyım diye düsünüp üzüldüm. bidaha kimseye kendimi açmayı düşünmüyorum. tövbe..

0|0
1

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...