Para biriktiriyor musunuz? Biriktiriyorsanız neye yatırım yapıyorsunuz? Dolar avro altın alım satımı yapıyor musunuz?

Şahsen ben biriktiriyorum ama şöyle. Benim elime haftalık sadece 50 liracık geçiyor malesef. Ama ben yeme içme gıda olarak seven biriyim. Ve bu para benim yememe içmeme bile yetmiyor. Ama ben her zaman paramın olmasını yükselmesini severim. Tayyip gibiyim aynı. D. D. o elime geçen parayla para biriktirmiyorum. Yeme içmemden taviz vermem zaten 50 lira para falanda değil. Çekirdekten annem beni para biriktirmeyi sevdirdi biriktirmiştim bende. Babamdan dolayı 6 yaşından beri borsayı bilirim doları euroyu vb. Ama ve ama asla borsa oynamayın. Borsa tuzayk ve insanın moralini bozar. 11000 civarı param var. Bunla dolar avro altın alım satım yapıyom. Parayı bazen günlük faize koyuyom bir şeyler yapıyom işte. Amacım paramı dolar bazında artırmak. Kırılma noktamı anlatım size. 11000 lik gümüş aldım çarşamba. Ertesi gün 62 lira karla çıktım. Cuma günü gümüş 1.92 1.91 e düşşede full gümüş alım diyordum. İyiki banka kapanana kadar 1.92 ye düşmedi. 1.93 1.94 tü beş civarı. Akşam bir baktım. 1.81 e düşmüş. Perşembe çıkmasam tam 700 lira zarar edecektim. Pazartesi full gümüş alacam.

• DOLLARS
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • EURO
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • ALTIN
    75% (3)0% (0)60% (3)Oy Ver
  • STERLİN
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • BORSA
    0% (0)100% (1)20% (1)Oy Ver
  • GÜMÜŞ
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • FRANK İSVİÇRE
    25% (1)0% (0)20% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
24gün böyle bir soruyu sorduğum için suç bende burdaki anadolu çomayryrları ne anlar bu işlerden. daha bunlar tlyi bulamıyor

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 1

• İsviçre Euro € kullanıyor

0|0
    0|1
Yükleniyor...