Gelin oluyorum dövme yaptırsam olur mu?

Arkadaşlar bundan 10 yıl önce lise 1deydim ve arkadaş grubu içinde kolumuza falçata attık tabi hala izleri duruyor. yıllarca kısa kollu hiçbir şey giyemedim. omuzdan aşağı dirseğime kadar olan bölgede ara ara çizikler halinde. Şimdi nişanlanıcam düğünüm falan olacak ve illa o izler görünecek. Dövmeci bir arkadaşımla durumu konuştum kapatırım izlerin üzerini dövme ile dedi. bir kaç kez kapatıcı özelliği yoğun olan ürünler de kullandım günü kurtarmak adına ama ben kesin çözüm olsun diye dövme düşünüyorum. Ama günah yaptırma diyolar ömür boyu bu stresle yaşamak istemiyorum. Ailem arkadaşlarım kimse bilmiyor bu konuyu. Erkek arkadaşım biliyor ama dövme konusunda karışmıyorum diyor. Sizce yaptırsam mı?

0|0
6|8

Erkekler Ne Diyor 8

• Dövme günah değil. Saç ektirmek. Abdest olmuyor diyorlar ama abdest deri yüzeyine yapılıyor ama dövmr deri altına.

De ki: 'ALLAH'ın, kendi kulları için yarattığı süsleri ve güzel rızıkları kim haram edebilir?'

Araf-32

0|0
    0|0
  • olur

0|0
    0|0
  • Yaptır bence

0|0
    0|0
  • Dövme çok büyük bir günah. İzler eğer seni çok rahatsız ediyorsa ve gönlünce giyinmeye engel oluyorsa dövme düşüne bilirsin.

0|0
    0|0
    • 20gün

Tabi ki engel oluyor geinliğim in kolları kapalı olması gerekiyor ki ben bunu hiç istemiyorum

• 20gün

Dövme yaptırmak dan eğer pişman olmayacaksan yaptır zaten başka hiç bir çaresi yok dermabrazyon diye bir tıbbi müdahale var oda yanık izi gibi yapıyor.

• günah olup olmadığı konusunda benim fikrim biraz farklıdır, derinin su almadığı konusuna katılmıyorum abdest için kaldıki iş niyettedir diye düşünüyorum. geçici dövme ile kapatabiliyor muymuş onu bir sor.

0|0
    0|0
  • abartı olmıcak bı dovme yapabılırsın ama araştır dovmeyı

0|0
    0|0
  • evlendiğin kişiye bağlı

0|0
    0|0
  • Estetik yaptır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• olabilir

0|0
    0|0
  • Bence yaptirma. Abim yaptirdi hic bir sey farketmedi resmen faca izlerinin o ayrik yerleri boyayla kabartili sekilde duruyor.

Bence kapaticilarla halledebilirsin. Bunun icin kesinlikle dovme yaotirmamalosin. Ilerde onun icinde pisman olacaksin cunku.

0|0
    0|0
  • Ayni durum bende de var 10 yil kadar once gercekten oylesine yapmistim. dikkatli bakinca belli oluyor ama cok goze batmiyor. sanirim sendekiler daha derinmis..(ne aptalmisiz yahu) dovme daha kotu durur bence, hele de bir gelinde.

0|0
    0|0
  • yaptır.

0|0
    0|0
  • Hmm.. yapmayı düşündüğün şey sanki hatayı hatayla örtmek gibi.. bilemiyorum vala zor bir karar.

0|0
    0|0
  • Bende sol koluma omzumdan bileğime kadar çizikler atmıştım camla geçti hepsi 😂

0|0
    0|0
    • 20gün

Yok derin olmuş sanırım geçmedi

• 20gün

Benimkilerde derindi cam izi geçiyoda jilet izi geçmiyo hafif kessen bile geçmiyo

Yükleniyor...