Bir insanın ruhunu mu daha çok tanımaya çalışırsınız yoksa fiziği güzel diye mi tanımak isterdiniz?

Her ne kadar dış güzellik önemsiz desek de sözde kalır. Peki siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
27|6

En İyi Kız Görüşü

• Ruhunu. Kimseyi sadece dışına bakarak yadırgamam. Baktığım kişinin ruhunu da görürüm, hissederim. İnsana bir bütün olarak bakarım.
    Şimdiye kadar kimseyle fiziği güzel diye tanışmak istemedim. Bir insanın enerjisi beni kendine çekmeli.
    En önemlisi insanın ruhu ve kişiliği.. Gördüğümden çok hissettiğimden etkilenirim ben.
    Dışgörünüşe gelirsek "kriterlerim bunlar" diyemiyorum mesela, genelleme yapamıyorum bu konuda. Hoşlandığım belli bir "tip" de yok.
    Bir ilişkide arada bir çekim olmalı tabi, insan bunu içgüdüsel olarak ister bu çok doğal. Ama bunu ben sadece dış görünüşe bağlayamıyorum.
    İnsanın dış görünüşü insanın sadece bir kısmını yansıtır.
    Bu yüzden çok fazla takılmamak lazım. Asıl önemli olanları hatırlamak lazım.
    Elbette herkesin belli kriterleri ve "zevki" olabilir, vardır.
    Ama şunu unutmamak lazım: kriterler çoğaldıkça insan objeleştiriliyor.
    Gözümden çok ruhuma hitap etmeli bir insan. Fiziksel güzellik geçici ama ruhun güzelliği ebedidir.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 26

• Hoşlandığım sayısız kişi oldu bazıları çok yakışıklıydı bazıları ise ilgimi çekecek kadar yakışıklı değildi işte bu durumda şunu farkettim ben Hoşlandığım kişilerin karakterinden etkileniyormuşum kim olursa olsun biraz sohbet ettikten sonra etkilenebilirim bence kesinlikle önemli olan karakter

0|1
    0|0
  • Çirkin olsun karakterli olsun benim olsun

0|1
    0|0
  • SAnal ortamda tanışıp güvendiklerimin hepsi kişilikten ötürü. Ama gerçek hayatta bu iş biraz zor. Zekanı belirtisi gösterilen konular ülkede konuşulması yanlış şeyler.

0|1
    0|0
  • Dışını beğendiysem içini bilmek isterim tüm ayrıntısıyla.

0|1
    0|0
  • Kesinlikle ruhunu

0|1
    0|0
  • Fizik

0|1
    0|0
  • ruhsuz adamı kim napsın. Tabi ki dış görünüş de önemlidir ama içi boşsa seni de ruhzuzlaştırır zamanla.

1|1
    0|0
  • İnsanlari tam olarak taniyamayiz 40 yil sonra baska bir huyunu öğrenirsin iliskiler eli yuzu davranislarini severek baslar sonra onu tanimaya baslariz ya devam eder ya da biter

0|1
    0|0
  • bir erkeğin içinin güzel olduğu kadar dış görünüşü de guzel ve bakimli olmasi gerekiyor. sonuçta herkes yanına yakışanı ister

0|1
    0|0
  • ikisi de olmalı

0|1
    0|0
  • Dış güzellik

0|1
    0|0
  • o benim sorum bir kere 😃😃😃

0|1
    0|0
  • Dış görünüş ilk on yargıyı belli eder ama tanıdıkça sogudugum çok yakışıklı insanlar var

0|1
    0|0
  • Ruhuuuu

0|1
    0|0
  • tip onemli degil kisilikte hatta her sey kimya asik olman icin goz ten ve koku duyunu harekete gecirmesi lazim ama karsiliksiz ask nasil oluyor onu cozemedim :( kimya her sey

0|1
    0|0
  • ruhunu tanimak isterm ruhu guzlese herseyi guzel gelir bana

0|1
    0|0
  • İkiside :D

0|1
    0|0
  • Tabikide Ruhunu.

0|1
    0|0
  • Tip önemli

0|1
    0|0
  • ikiside.

0|1
    0|0
  • ruhunu tanımaya çalışırım

0|1
    0|0
  • Ruh onemlidir

0|1
    0|0
  • dış güzellik genelde sadece sosyal hayat hayat sağlar , yüzeysel ilişkiler falan. Ama derin ilişkiler kesinlikle ruhla alakalı bence.

0|1
    0|0
  • Dış görüntü kesinlikle herşeyin önünde geliyor, bunu istemsizce yapıyoruz. Denir ya hep "İnsan dışıyla ağırlanır, içiyle uğurlanır." diye aynı bu şekilde dış görüntü, insanda iyi veya kötü mutlaka bir izlenim bırakıyor.

0|1
    0|0
  • Fizikkkkkk

0|1
    0|0
  • Ilk etap dıs gorunus sonra ıc guzellık

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Herkes biliyor ki güzel hazırlanmış daha çekici olan hediyeyi alır ve sonra içinden çıkanlar yikilir.

0|1
    0|0
  • Kızlar için ikinci şık. Sonra birinciye geçerler. Azınlığı öyledir. Bizler için tam tersi. Çünkü aşırı güzel olması bizde tehlike olarak algılanıyor.

0|1
    0|0
  • Dışa daha çok önem verirdim ama bir sevince öyle olmuyor

1|1
    0|0
  • Önce fiziğe bakarım güzelse ruhu çokta önemlindeğil bir şekilde iyi gelir. Ama tipini beğenmediysem kolay kusur bulurum , biliyorum yanlış ama öyle

0|0
    0|1
  • Ben önce kalçalarına sonra gösterine bakıyorum

0|0
    0|1
  • Önce fizik sonra tanıdıkça ruh

0|1
    0|0
Yükleniyor...