Sosyal medya aracılığıyla tanıştığınız biri hiç "FEYK" çıktı mı?

Sosyal medya aracılığıyla tanıştığınız biri hiç
Merhaba KS CANLAR

Sorum açık ve net!
Sosyal medya aracılığıyla tanıştığınız biri hiç "FEYK" çıktı mı?

Gizlicanlar, sizde gelin. 😂

• Evet, çıktı.
    45% (25)51% (27)48% (52)Oy Ver
  • Hayır, başıma gelmedi.
    55% (31)49% (26)52% (57)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|1
13|27

En İyi Erkek Görüşü

• Yani bir kız olarak konuştum onunla sonunda kız çıktı ama başka bir kız olarak :D

1|0
    0|0
    • 24gün

Etme bulma dünyası 😂

• 23gün

Rica ederim sipirmen 😂

• 23gün

Ahaha :D
      Eyvallah

En İyi Kız Görüşü

• Kendisi değil de verdiği bilgiler sahte çıktı 😁

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• Bir kız vardı. Bana yazıyordu. Bildiğiniz yazıyordu. Adını, soyadını, her şeyini farklı olarak veren türbanlı bir arkadaşımız. Fakirlikten öldüklerini söyleyecek durumda nerdeyse. Annesiyle iletişimi bitik falan... tabi anlattığına göre böyle... Sonra bir gün beni whatsapp'da birden engelliyor. "yaklaşım tarzım kesinlikle arkadaşça) Anlam yükleyemiyorum engellenmiş olmama... Sonra tanıyor olabileceğim kişiler çıkıyor bir bakıyorum kızın isminden farklı bir isim... o ismi aratıyorum google'da fenomen çıkıyor hatun. (sosyal medya kullanmıyorum demişti) Vine da bile fenomenmiş hatun. İnsta'sını buluyorum, Annesiyle mükemmel fotoğraflar, BMW X5 ile boy boy fotoğraflar, haftaya düğün falan... -ki telefonda da bana yanaşmaya çalışıyordu. Sonra beni biri arıyor, bu kızı nereden tanıyorsun falan... Kısaca özet geçiyorum. Çocuk bana "kızın kaşar olduğunu, nişanlandığında bu çocukla haftalarca evlilik hayatı sürdüğünü ve ardından kızın nişanlı olduğunu öğrendiğini" falan söyledikçe "yoh ebenin şeysi" moduna geçiyorum elbet. neyse devamını anlatmayacağım, sıkıldım.

1|0
    0|0
    • 24gün

Seninki baya ekşın bir hikayeymiş 😂

• karakterleri fake çıkıyor genelde..

1|0
    0|0
  • Çıkmadı, çıkardım. Gördüğüm birçok insan sahte hesapla dolaşıyor ama ses etmiyorum, hayatlarında birşey elde edemiyorlar bununla mutlu olsunlar.

1|0
    0|0
  • Fake de ne ola,
    Şizofren bile çıktı. ..
    Ne diyorsun sen.

1|0
    0|0
  • gerçek insanlar da mı var lan burada bildiğin kendi ismiyle falan?
    hadi beee!

1|1
    0|0
  • bne teyze oğlu beni kandırmıştı

1|0
    0|0
  • Sosyal medyadan tanışmam kimseyle

1|0
    0|0
  • Cok çıktı

1|0
    0|0
  • Evet birkaç yıl önce konuştuğum birisi Türkiyenin tanıdığı bir Gay çıkmıştı

1|0
    0|0
  • çoğu fake zaten

1|0
    0|0
  • Evet çıktı binlerce kez :D

0|0
    0|0
  • Hiç fake çıkmadı ama ama güzel sanıpta kendini çok çirkin olan vardı bilmem aynı şey mi

1|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • çıkmadı :D

0|0
    0|0
  • feyksin sen diyerek küfür yediğim çok oldu ortalama bir tipim olmasına rağmen...

0|0
    0|0
    • 24gün

sadece yüz fotoğrafı varsa boydan fotoğraf yoksa tanışmaya gerek yok tanıtılan gibi çıkmıyor ya kilolu ya da aşırı kısa...
      bir kerede esmer bir resmini görüp tanıştığım kız feyk çıkmıştı kamera açıp konuştuğuzda sarışın çok daha güzel bir kız çıktı neden öyle yaptığını hala anlamadım

• @Nuurca yok canımm

0|0
    0|0
  • Evet, çıktı.

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • Geldi.

0|0
    0|0
  • Hayır.

0|0
    0|0
  • yok cikmadi

0|0
    0|0
  • evet bayan diye tanıştım travesti çıktı arabada yaparken öğrendim

0|0
    1|0
  • Çıktı

0|0
    0|0
  • Sanaldan tanıştığım insanlar şimdiye kadar hep yıllarımı aynı forumda eskittiğim insanlar ya da onların arkadaşları oldu. Onun haricinde iletişim kurduklarım zaten hep farklı şehirde olduklarını iddia ettiler, iletişim bir yerde kopuyor.

1|0
    0|0
  • Sevmezler Ermeni Arap Alman Amerikan kısacası Türk düşmanı kim varsa sevmez bide içimizdeki hainler var. Atatürkün astığı hainler onlarda sevmez. En büyük Türk Atatürk

0|0
    0|1
  • Messengerda denk gelmişti bir kere.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Ben sosyal medyada brad puttle bile tanistim ne diyorsun sjsjjsjs 😂 genclik fotosunu koyanmı dersin gidip yuzune emojili shop yapip yuzumu gizliyorum diyenimi dersin. Neyse ki bradi 828292km oteden tanirim 😂

1|0
    0|0
  • evet ve hayır arası gidip geliyorum.. nedeni de şu resimde taşşş taaaaaşşşş kamerada taşş... ama kafayı bir çeviriyo adam düz profilden bambaşka :D

2|0
    0|0
  • Ksde kaslı profıl fotolu olanların hepsı mı fake cıkar :D Bır tek tekı sahte cıkmamıstı.

1|0
    1|1
  • Evet kendini bayan gibi taktim etmişdi aşifte oğlu

1|0
    0|0
  • Sanaldan pek arkadaşlık kurmam

1|0
    0|0
  • Feyk olan ben oldum erkeğim dedim tanıştık kız aşık oldu. kızı yeditepe üni onunde 4 saat beklettim acaip kul hakkı cehennem baş köşe

1|0
    3|2
  • Hmm sanırım fake değil de selfie çekmeyi iyi bilen biriydi işte o montaj filan :D

0|0
    0|0
  • yoo..

0|0
    0|0
  • Çıktı evet

0|0
    0|0
  • Evet çıktı 😒😒😒

0|0
    0|0
  • evet