Tek başına dışarı çıktığınızda benim gibi rahatsız hissediyor musunuz?

Herkes beni izliyormuş gibi hissediyorum. Hareketlerim çok kasıntı oluyor, birilerinin güldüğünü duyduğumda sanki bana gülüyorlarmış gibi hissediyorum. Zaten özgüvensiz ve utangaç biriyim ama tek çıkınca daha da kötü oluyorum. Duruşum bile bozuluyor, özgüvensiz hale geliyor.
Bu konu hakkında ne yapabilirim, bu sadece benim paranoyaklığım mı yoksa size de olur mu?

*not: fazla arkadaşım yok

0|0
21|17

Erkekler Ne Diyor 17

• Ayni ben arkadasim yok sabaati aksamlari spor yapinca ayni sekil banada oluyor kendine bir arkadas bulabilirsen iyi olur sahsen benim yok ve kotu hisediyorum bulamiyorumda arkadas :(

0|0
    0|0
    • 28gün

Ben de bulamıyorum ki :/

• 28gün

Okul filan okuyormusun ordan bulabilirsin (ben okuyorumda bulamadim ;P) yad erkek arkadasta bulabilirsin sahsen onuda ben bulamadim cok yanlizim cokkk

• Elimi tutacak kimsem olmayınca bende elimi cebime koyup geziyorum :)

0|0
    0|0
  • Dediğin tarz şeyler hissetmesem de tek başıma dışarı çıkmayı ben de sevmiyorum.

0|0
    0|0
  • Bence rahat olmalısın. Ben tek başıma dışarı çıkmayı daha çok seviyorum.

0|0
    0|0
  • yoo hissetmiyorum

0|0
    0|0
  • Genel olarak sosyal fobim var. Yaşım 25 ve halen rahatsız oluyorum. Sanırım insanların o bakışları veya gözleri huzursuz ediyor anlamadım neden var

0|0
    0|0
  • Tek başıma çıkmam genelde :D

0|0
    0|0
  • insanları çok takıyosun kafana oysa hepsi senin gibi sadece 1 insan

0|0
    0|0
  • Aynı ben off hiç kız arkadaşım veya sevgilim olmadı dısarı yalnız çıkınca kafayı yiyom

0|0
    0|0
  • Özgüven eksikliği nedeni

0|0
    0|0
  • Evet.

0|0
    0|0
  • Sen de istersen bir psikiyatr git ;))

0|0
    0|0
  • psikolağa git şizofren misin

0|0
    0|0
  • Erkek olduğum halde tedirgin olduğum olur

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Çok mu utangacsn bebegimm

0|0
    0|0
  • oluyoda o kadar değil bre

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 21

• aynen bende de vardı..20 li yaşlarda yoğun olarak ama şimdi azaldı..20 li yaşlarda ergenlik sivilceleriyle başım dertteydi herkes benimle alay ediyor gibi hissediyordum hatta bazen gerçekten de bunları yaşatanlar oluyordu.. kulaklikla yüksek ses müzik dinleyerek kaçıyordum bu rahatsız eden durumdan.. hala da özgüven problemi yaşıyorum o yıllardan kalma.. bazen kulaklık takip çıkıyorum. .

0|0
    0|0
  • özgüven sorunu

0|0
    0|0
  • Yok, öyle hissetmiyorum.
    Nedeni özgüven eksikliği ve biraz sosyal fobi. Kendinle barışık ol, kendine güven ve sosyalleşmeye çalış yavaş yavaş.
    Başkalarının düşüncelerini fazla takma kafana. Sana öyle geliyor olabilir ama insanlar seni sandığından daha az düşünüyorlardır gördüklerinde, sen biraz kuruntu yapıyorsun psikolojik. 😊

0|0
    0|0
  • Özgüven kazanmak için neler yapmak gerekir bilmiyorum. Bana öyle bir şey olmuyor. Ama insanlarin kötü hissettiği zamanlar mutlaka oluyor. Mesela sevmedigim bir arkadas ortaminda kendimi kötü hissedebiliyorum bende. Ya da o gün bana yakışmadığını düşündüğüm bir şey giydigimde. Bunlar dogal seyler bence. Ama her an bu durumda olmak bir sorun olabilir.

0|0
    0|0
  • Hayır rahatsız hissetmiyorum huzur doluyorum.

0|0
    0|0
  • Hayir

0|0
    0|0
  • Senin paranoyaklığın. Özgüven problemin var.

0|0
    0|0
  • Yok ya ne kasıyosun tak kulaklığını yürü kimse kimsenin o kadar umrunda değil

0|0
    0|0
  • Ben de sosyal fobi olduğum zamanlarda senin gibiydim

0|0
    0|0
  • Benim çok arkadasim var. Fakat bazen tek çıkmaya korkuyorum 😂😂

0|0
    0|0
  • Ben tek gezmeyi sevmem ama böylede hissetmem. Yaşından dolayı olabilir belki.

0|0
    0|0
  • Yoo takarım kulaklığımı takmam bile

0|0
    0|0
  • bu bendede var tedavimi gorsek ne herkes bana bakiyr ve her an bir sey olck gbi hissdyrm

0|0
    0|0
  • Hayir rahatsız olmuyorum

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • Aksine daha rahat oluyorum niyeyse

0|0
    0|0
  • Evet özgüven sorunu yüzünden bende yaşıyorum bunları insanların benden tiksindigini rezil duruma girdiğimi falan düşünüyorum sürekli hele de toplu taşıma benim için tam bir kâbus

0|0
    0|0
  • şekerim ben de 18 19 yaşımda böyleydim ama zaman geçtikçe karakterin duyguların yerine oturacak hep tek çıkmak isteyeceksin emin ol

0|0
    0|0
  • Aynn oha

0|0
    0|0
  • Rahatsız hissetmiyorum.

0|0
    0|0
  • O genel olarak herkeste var

0|0
    0|0
Yükleniyor...