Uykumu alamadim saldirdim bu sinirim normal değil mi sizce?

Gec yatmiştim. Normalde bizimkiler gec kalkarlar. Bu sefer sabahin korunde kalkip tepemde cene çaliyolar bide bangir bangir konusuyolar gürültü ediyolar. Hemde uykumun en derin çok baskın en can alıcı yerinde. Sinirlendim o sinirle kalkip saldirdim. Kufurler ettim. Babam sinirlendi kapiyi vurdu hinçla. Sinirime hakim olamiyorum bu sabahki acayip bir sinirdi kalkip saldirmasam içim yanip tutusacakti bu sefer. Sinirinden kudurdum. Neden boyle gerginim evet normal degil psikologa git diyceksiniz ne faydasi olacak hic sanmiyorum

0|1
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• Nedeni uykunu alamaman değil canını oldukca sıkan bir durum var ve bu durum halledilmemis sen canını sıkan bu durumu bastırmıssn bastırmıssn en sonunda seni uyandırdıkları sırada patlamıssn
    Freudun psikanalitik kuramında ego savunma mekanizmalarından yer değistirme mekanizmasına göre asıl canını sıkan kisiye ya da duruma tepkini yansıtamadıgın icin cunku yansıtacağın kisiye ya da duruma tepkini yansıtmak senin icin iyi olmaz gücünün yettigi o an seni uyandıran kim varsa ona yöneltmissin psikoloji kisilik kuramları vizem var carsamba iyi bir örnek oldun : )

1|0
    0|0
    • 22gün

Hmm ilginç yorum. Yardimci olabilisem dersine ne guzel😒

En İyi Kız Görüşü

• gayet doğal.

1|0
    0|0
    • 22gün

anormal olan onların tepende carlamaları.

Erkekler Ne Diyor 8

• uykusuzluk sinir bozukluguna sebeb olur o yizden uyku cok onemlidir hayatta. Duzenli bir uykuya alistirirsaniz sinir minir kalmaz ama yok ben boleyim derseniz anti depresan ilaclari size cozum olacaktir

1|0
    0|0
  • Baytara git o zaman. Faydasını görürsün. Zira insanı tepkiler değil bunlar.

1|0
    1|0
  • yavrum yat uyu takma bu kadar

1|0
    0|0
  • Senle evlenecek kocaya üzüldüm.
    Yarın bebeğin ağlayıp uyandırdığında da alır camdan firlatirsin

0|0
    0|0
  • bende senin gibiyim uykusuz kalınca ççok sinirli oluyorum

1|0
    0|0
  • Kum torbası al eve iki eldiven iki de bandaj döv dur.

0|0
    0|0
  • Bastırılmış duygular içine atıyosun her şeyi arada böyle kontrolden çıkar işte ha arkadaş bul dertleş diyecem kimse kimsenin derdini dinlemez en iyisi kendini bir şeye ver iş hobi vs..

0|0
    0|0
    • 22gün

Dersten baska biseye veremem ki

• Vızırdanıp durma kalk kahvaltı hazırla

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Uykusuzlukda gergin olman normal ama kufur etmen ayip olmus o baban senin

1|0
    0|0
  • Gayet normalsin