Sizce komşuluk nedir? Komşularınızla aranız nasıldır?

Sizce komşuluk nedir? Komşularınızla aranız nasıldır?Sizce komşuluk nedir? Komşularınızla aranız nasıldır?

0|1
19|30

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Altdaki fotoda kadın neden terlik atıyor acaba 😂 görürsem sadece selam, selam.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 29

• Çok güzel bir ata sözümüz var bunu her zaman tam anlamı ile yaşadım. Ev alma komşu al sözü çok gerçek.. Kışın oturduğum evimde ki karşı komşum bir kardeşten ileri sanki aynı aile gibiyiz... Kapılarımızın önüne çöp koysak kim görürse hemen alır atar.. Yazlıkta bir doktor komşum var Allah düşman başına vermesin.. Gelen giden misafirime bile karışır.

1|0
    1|0
  • Karmaya hizmet eden bir cesit gizli-gorevli-gizemli varliklar olduklarindan supeleniyorum,

Eskiden ben gurultu yapardim, simdi gurultu yapmaya basladilar

Eskiden ben geceleri cikarken, o en sessiz saatlerde konum bilgisi, ortam yoklama, moda girme antremanlari yapardim kulagimda telefon 5. kattan 1. kata kadar paldir kuldur inerken; Lanet olsun aynisini bana yapmaya basladilar...

1|0
    0|0
  • O uçan şey ufomu? Terlikmi?😊

2|0
    0|0
  • Komşuluk eskidendi... Komşu seninle aynı mahallede ki yoldaşındır ama şimdi komşuluğun ne olduğunu bilmioyor...

1|0
    0|0
  • komşu komşunun kulune muhtactır guzel ınsanlar ben memnunum zaza kurt turk her turlu komşum var hepsınden de memnunum

1|0
    0|0
  • Bana ko şum böyle terlik atacak ha. Mahkemeye veririm bana karşı silah kulla dılar diye. Hazır bşrde Denizlideyim alışkın burdakiler böyle şeylere 😀

Mahallede çoğu kişiyle iyiyimdir. Sevmeyenimizde vardır elbet.

1|0
    0|0
  • komşuluk bolgelere gore değişir yakin olmasını isterim ama bazen haddini asan komsularda bunaltici oluyor

1|0
    0|0
  • aram iyidir

1|0
    0|0
  • Şöyle diyim apartmanda 7-8 senedir oturuyorum daha hiçbir komşuyu tanımıyorum o derece soğuk bir apartman

1|0
    0|0
  • komşu sevmem misafir sevmem

1|0
    0|0
  • hiçbir komşumu tanımıyorum..

1|0
    0|0
  • Ben insan seviyorum

1|0
    0|0
  • O işlere fetonun çetesi bakıyor.

1|0
    0|0
  • eskiden harikaydı insanlık gibi komşulukta öldü

1|0
    0|0
  • Bak jer ogrencinin boyle komsulari olsun diykm anlayin siz

1|0
    0|0
  • Eski komşuluk kalmamış.

1|0
    0|0
  • Benim pek aram yok diğer insanlarla 😃

1|0
    0|0
  • Selamımız Sabahımız Eksik olmaz

1|0
    0|0
  • Vallaha hicbirini tanimiyorum

1|0
    0|0
  • fazla taşındık artık iplemiyorum

1|0
    0|0
  • Yüzlerini şeytan görsün 😃

1|0
    0|0
  • Komsumla arqm çok iyidir 😎😎😁

1|0
    0|0
  • Cok iyilerdir

1|0
    0|0
  • Ev alma komşu al demiş atalarımız yani son noktayı koymuş bence

1|0
    0|0
  • Gecenin bir vakti size yardım eden her daim komşuluğunu yapandır

1|0
    0|0
  • yok iyi değil karşı komşu durmadan ben uyurken zili çalar veya işim varken sinir olurum

1|0
    0|0
  • iyidir

1|0
    0|0
  • aileden bir parçadır komşu

1|0
    0|0
  • Kötü

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• Komşu olmak güzeldir... mahallede bir üzüntü olsa herkes koşar gelir bir sevinç yaşansa yine tebrikler edilir... insanın doğduğu yaşadıgı çevresi hayatında belirleyici etkilere sahiptir... Ve güzel bir mahallede büyümek bir çocuğun en güzel zamanlarıdır ❤😇

1|0
    0|0
  • Bak bu soruyu sorunca aklıma ne geldi şimdi.
    Komşusunun kızıyla evlenen erkeklerin daha sadık ve daha mutlu kocalar olduğu gözlemlenmiş.

1|0
    0|0
    • 24gün

Apla neden böyle dedin sen şimdi?
      Gomşunun gızına mi bakak yani😃

• komsuluk ekmek almaya gıttıgınde gıtmısken onunkını de almaktır. komsu cocuguna sahıp cıkmaktır her ısıne kosmaktır..
    kalmadı o eskı komsuluklar.
    hatırlıyorum cocuklugumda tum komsular toplanır denıze ve ya pıknıge gıderdık.. halılarımızı ortak yıkardık. annelerımız yapamadıgı ıslerde komsuları cagırırdı.. benı okula bazen komsum bırakırdı..
    AAAHH AHHH !

1|0
    0|0
  • Arkadastir, dosttur, muhtac olunasidir, "merhaba" denilendir, olmazsa olmazdir.
    Anlayisli ve düsünceli olanlari en makul olanidir. Artik az bulunur. Çok şükür komşularımız çok iyi.

1|0
    0|0
  • Komşular, yakınımızda olmayan sevdiklerimizin boşluğunu doldurur bence. Komşularımızla aramız iyidir.

1|0
    0|0
  • Meraba meraba okadar

1|0
    0|0
  • Komşuluk kavramı kalmadı artık.

1|0
    0|0
  • Acil ihtiyacım olan birsey de hemen üst kata çıkıp az birsey var mı demek.

1|1
    0|0
  • hepsiyle aram gayet iyi

1|0
    0|0
  • Hiç birini tanımıyorum

1|0
    0|0
  • Bizim komsular iyidir.

1|0
    0|0
  • İyidir

1|0
    0|0
  • 2. Resim gibi😂😂

1|0
    0|0
  • Küçük yerde oturduğumuz için hepsiyle konuşuruz ama biriyle çok daha yakınız 2. evim diyebilirim

1|0
    0|0
  • Eh iste iyi gibi.

1|0
    0|0
  • Hiç sevmem

1|0
    0|0
  • Komsumla aram iyi denebilir

0|0
    0|0
  • 8 yildir su mahallede oturuyorum hic birine oturmaya gitmedim. hepsi dedikoducu bunlarin

0|0
    0|0
Yükleniyor...