LGBT'ye yapılan eziyetler hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce hak ediyorlar mı?

Ben bu kadar dışlanmanın fazla olduğunu düşünüyorum, sonuçta bizlerin onlardan fazlası veya eksiğide yok. Topluma zararı olmadığı sürece her bireyin istediğini yapabileceğini düşünüyorum, peki siz?LGBT'ye yapılan eziyetler hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce hakediyorlar mı?

Güncellemeler:
25gün Öncelikle eşcinsel değilim, bana veya değil yazılarınızda hakaret sözleri barındırmazsanız sevinirim. Sorumu yanıtlayan herkese teşekkürler...

0|1
24|10

En İyi Erkek Görüşü

• Kara üzüm habbesiiii, L G B T cağnım.

Böyle bir rumuz vardı bir ara sözlükte.

Evet malesef resmi kurumlar, devlet ve yarı resmi kurumlar homofobi ile bilinçli olarak mücadele etmemeye devam ederse, yaşadıkları sorunla kolay kolay azalmaz.
    Bu bireylerin erkek olanları, ya şiddete, ya ayrımcılığa ya da trans olanları fuhuşa itiliyor. Kamu kurumlarında eşcinsel personel yasak diye biliyorum. Devletin yasak olarak ele aldığı bireyleri toplum da kötü biliyor. Hem de tanımadan. Bu nedenle eşcinsel bireylere destek olmalıyız. Bilinçli bireyler olarak toplumda arkadaş olarak ortama katabildiklerimizle birlikte bir çok kişi alışmaya başlayacaktır. Yani iş topluma düşüyor. Daha sonra toplumun kabul ettiği bir kitleyi devlet de kabul etmek zorunda kalacaktır.

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 24

• Topluma veya bireylere zararı olmadığı sürece herkes istediğini yapabilir. İnsanların kimin elini tutacağına biz mi karar vereceğiz?

1|2
    0|0
  • Kendi istekleri kendi dusunceleri bize laf dusmez. Abartilmadigi surece bende destek veririm. Vatana insana cevreye dine zarari olmayanin kimseye olnaz

1|1
    0|0
  • Hak etmiyorlar, çok seviyorum GBT yi. L i umrumda değil.

0|3
    1|1
  • Beni fazla ilgilendirmiyorlar kimsenin duygularını yönetemeyiz seçimleri sadece kendileri ve Allah arasinda

0|1
    0|0
  • Ben siyaset bilimi ve kamu yönetimi okudum. Üniversitede eşitsizlik konusunda bu konu hakkında sunum bile yaptım. Kendi cinsel tercihim o yönde olduğu için değil. Sadece onlarında bizim gibi yaşamaya hakları olduğuna inanıyorum. Din, dil , ırk , cinsiyet ve cinsel tercih ayrımına karşıyım:)

0|1
    0|0
  • Herkes istediğini yapabilir sonuç itibari ile bedeli ne olursa onları ilgilendirir. Karışmayın kimseye 😂

0|1
    0|0
  • Saygı duyarım tercihleri ne olursa olsun bizimle aynı o da bir insan o yüzden bence herkes desteklemese de sevmiyor bile olsa saygı duymalı

0|1
    0|0
  • Tecavüzcüler, katiller ve vatan hainleri dışında kimse eziyet ve dışlanmayı haketmez.

1|1
    0|0
  • Kimsenin dinini ti ye almadıkları sürece tepki almazlar !

0|1
    0|0
  • Annenin hamileyken yaşadığı sorunlar yüzünden ortaya çıkan hastalık aslında bu. dislanmamasi gerekiyo sonuçta bize verdikleri bir zarar yok kim ne isterse onu yapsın milletin derdi bizi mi geriyo 😂

0|1
    0|0
  • Tabiki etmiyorlar ya onlar kötü insanlar değil

1|1
    0|0
  • Bence de abartılmamalı.
    Onun dışında umurumda değil. Diledikleri gibi yaşayabilirler.

0|1
    0|0
  • internet explorer? lgbt hakları olayları konusu çoktan kapandı siz baya geriden geliyosunuz ya da tekrar gündem yapmak istiyosunuz. ben biraz homofobiğim tırrolarla muhattap olmam korkarım vede igrenirim ama kimsenin seçiminide eleştirmem beni ilgilendirmez ve bu konular kapanalı yıllar oldu tekrar tekrar konuşulcak bir durum yok yeter

0|0
    0|0
    • 25gün

Ne tarz soru sormamı bekliyorsun anlayamadım, ben LGBT hakkında görüşümü bildirip diğer üyelerin ne düşündüğünü merak ettim. Canınızmı sıkkın bilemiyorum ama abuk subuk şeylere atar yapamazsınız, beğenmiyorsanız görmemezlikten gelin...

• 25gün

Aslında ben gündem konusu olduğu için değil içimden geldiği için sordum. Bu arada ilk defa bir sorum popülerlere girdi. Yanıtlama hakkınız yok demek istemedim, durduk yere hakaret edemezsiniz demek istedim. Anladığınızı düşünüyorum, görüşmek üzere :)

• 25gün

anladım o zaman sorun yok.. yazımda hakaret yok ama yinede kusura bakma :)

• Abartmasalar bişey olmaz

0|1
    0|0
  • Kendi düşünceleri ve özgürlükleri kimsenin karışmaya laf etmeye hakkı yok

0|1
    0|0
  • Kimseye karşı değilim özgür bir ülke ve isteyen istediğini yapar hür iradesiyle tek dokunan bana şehitler bu kadar konusulmuyor lgbt onur yuruyusu mu ne vardı bu sacma geliyor neyin onuru ki bu onur gurur bu olgular doğrultusunda ölçülmemeli

2|0
    1|0
  • Herkesin tercihi kendine bize ne.

0|1
    0|0
  • Her birey istediğini yapabilir ama fotoğraftaki gibi sokak ortasında yapamaz önceden lgbt yi destekliyodum onur yürüyüşünde o hallerinizi görünce nefret ettim yapacaksanız da gizli saklı yapın ve ayrıca eşcinselliğin hormonsal olduğunu düşünmüyorum bu BENCE küçükken izlenilen çizgi filmlerdeki sübliminal mesajlardan kaynaklanıyor senin dinlediğin müziklerde bile sübliminal mesajlar var yani o beyninize yerleşen mesajlar yüzünden böyle olduğunuzu DÜŞÜNÜYORUM

0|0
    0|0
  • Hertürlü sapkınlığa karşıyım. Nothing else matter.

0|1
    1|2
  • zevkler ve renkler tartışılmaz der geçeriz

0|1
    0|0
  • eziyete karşıyım ama normal bişeymiş gibi göstermesnler ulu orta yasamasnlr herşeyi

0|0
    0|0
  • Homofobik değilim ama beni rahatsız eden şey bazılarının sadece bu konuda fazla duyarlı olması. Daha nice eziyet gören insanlar var. Suriye'de olduğu gibi.

0|0
    0|0
  • LGBT kendi kendini toplumdan dışlama politikası falan izliyor galiba yürüyüş yapmaları pankartlara garip şeyler yazmaları ateistlerde yürüyüş yapsın o Zaman ya da müslümanlar amaç dikkat çekmek kötü bir imaj bırakıyorlar insanların kafasında

0|0
    0|0
  • gözümüzün önünde yiyismesinler yeter

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Sonuna kadar destekçisiyim LGBT'nin. Bu ülkede her şeyi aşağılarlar. Anca asıp kesmeyi, oradan buradan laf etmeyi bilirler.

0|1
    0|0
  • aynı fikirdeyim..
    ama mahrem duygusu da önemli..
    kimsi özelini ulu orta yaşamamalı..
    her tercihte aynı fikrim..

1|1
    0|0
  • örgütlenmemeliler kendi hastalıklı fikirlerini insanlara ulaştırmamalılar onun dışında ne halt ediyolarsa etsinler.. bak walt disneyin patronunun yaptıklarını bir araştır herkes kendileri gibi sapık olsun istiyolar

0|1
    0|0
  • Beni ilgilendirmiyor secimleri.

0|1
    0|0
  • Saygı duymak gerek

0|1
    0|1
  • Bana sarmasınlar da ne yaparlarsa yapsınlar

0|0
    0|0
  • hakediliyor

0|1
    0|0
    • 25gün

Neden böyle düşünüyorsunuz acaba? Ben LGBT'den değilim ama onlarında insan olduklarını düşünüyorum. Kapalı insanlar nasıl hoş karşılanıyorsa eşcinsellerinde hoş karşılanması gerektiğini düşünüyorum haksızmıyım? :(

• Benim dusuncem bu yazimda mevcut okumak isterseniz.

kiwanchgamer.blogspot.com.tr/.../...en-toplum.html

0|0
    0|0
  • ne diyek allah ıslah etsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...