Maddiyat önemli midir?

2.500 3.000 arası gelirim var ama parayı harcayacak zamanım Yok sizce sektör değiştirip 1.500 tl ye çalışmalımıyım yoksa haftada bir sinema + kahve içmeye devam etmelimiyim?

1|0
12|3

Kızlar Ne Diyor 12

• Ayni düzende devam et bence gelirin normal 1500e geçinmek çok zor

0|0
    0|0
    • 26gün

Sıkıntılı bir durum almaya başladı robot olduğumu düşünüyorum artık

• 26gün

Bence bu kadar önemli değil İnan çalıştığım işten zevk alıyorum dıye yoksa direk değiştirirdim

• 26gün

Değiştirdiğin zaman 3000 liradan 1500 e düştüğünde maaşın paranın yetmediğini göreceksin ve mutsuz olcaksın akabinde pişmanlık olacak :) insanoğlu nankör ne versen beğenmiyor maalesef

• Simdiki gelirinden daha dusuk bir geliri secme. Ulke Zaten kaos yarin ne olucagi belli degil. Paran varsa biriktir bankada. Para harcamak kolaydir herzmn

0|0
    0|0
  • Bnce işinden memnunsan kal

0|0
    0|0
  • Sinema kahve👍

0|0
    0|0
  • İlla harcama yapmana gerek yok harcadığın kadarını harca geri kalanını biriktir zararı mı olur ileride bir şekilde faydasını görürsün

0|0
    0|0
    • 26gün

İlk başta harcamak için başladım ama olmuyor artık :)

• 26gün

Teşekkür ederim devam kararı alıyorum sanırım :)

• 26gün

Rica ederim doğru olanı yapıyorsun :)

• Parayı kazanıyorsun diye illa harcaman gerekmez. Ne güzel asgari ücretinij bayağı üstünse bir maaşın var çalış biriktir. Para her zaman lazım olur insana hem geleceğine yatırım yapmış olursun.

0|0
    0|0
    • 26gün

Nereye kadar birikecek ki tamam yatlarım katlarım yok ama saçma geliyor böyle de ne için çalışıyorum ki ben

• 26gün

Pekala teşekkür ederim biraz daha devam edelim bakalım böyle :)

• 26gün

rica ederim :)

• devam et pişman olursun.

0|0
    0|0
    • 26gün

Ne acıdan pişmanlık?

• 26gün

Şimdi böyle olabilir ama ileride paraya ihtiyacın ölabilir ne olacağı belli olmaz elin cebine bakacağına çalışmaya devam et bence

• 2. Yıldan sonra çıkarsın şimdi devam et

0|0
    0|0
    • 26gün

2. Yıl derken?

• 26gün

Neden 2 yıl onu merak ettim

• 26gün

Cvde iyi durur uzun yıl gözükür deneyimli gibi gözükürsün bizim ik cılar 2yıldan az bir yer oldumu kıllanıyor arıyolar orayı detaylı görüşme falan yapıyolar ama 2 yılsa okey herşey dkdkkd

• onemlidir ama keyfince yasamak daha onemlidir

0|0
    0|0
  • Biriktir ilerde pişman olursun boşver başka işi

0|0
    0|0
  • ayni parayla benim geçinememem 😂😂

0|0
    0|0
  • boş insan. eger gercekse gıt fakıre yardım et veya bırıkım yap

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• ev al araba al borclarin varsa kapat parali askerligini yap daha ne istiyorsun..

0|0
    0|0
  • ya hahdqhd bankaya yatırsana

0|0
    0|0
  • ayni durum bende de var

0|0
    0|0
    • 26gün

Geçmiş olsun

• 26gün

esasen sevgilim de yok bu ilde hiçbirşey de yok... öyle boş boş odun gibi yasiyorum walla

Yükleniyor...