IQ seviyeniz nedir? En kesin IQ testini nerde yaptırabiliriz?

tabloda Türkiye ortalama 90 IQ ya sahip gözüküyor. ben buna inanmıyorum. bizim insanımız tembeldir. herşeyi kolay yoldan halledebilir. ama bir Avrupalı bunu yapamaz. biz son dakikada bir kılıf uydurur yine işimizi hallederiz yani onlarin beyinleri sistematik 1 kere düzeni bozlunca direk error verir. bizde ise herşeyin bir caresi var 😁
şahsım adına 90 nı az buluyorum gerçek bir temel egitim sistemi ile türkiyede ortalamanin ustune çıkılarak 1. sirada olacagindan eminim

kendi IQ seviniyezi biliyorsanız yazın. ve nasıl öğrendiğinizi hadi bakalım IQ seviyeniz nedir ? En kesin IQ testini nerde yaptırabiliriz ??IQ seviyeniz nedir ? En kesin IQ testini nerde yaptırabiliriz ??

0|0
11|19

Kızlar Ne Diyor 11

• En son test yaptığımda 115 çıktı ama internet üzerinden yaptım ben en sağlıklı sonuç için elbette hastane dostum

0|1
    0|0
  • Türkiye nezamandan beri avrupa sayılıyo?

Tabi İstanbul avrupa yakasından öteyi saymamışlar 😂😂😂

0|1
    0|0
  • Gerçekten zeki olan insanlar burada "ben +bilmemneyim" diye yazmaz. Onları direkt ele yani.

1|1
    0|0
    • 22gün

genel anlamda sordum zaten ama sırf küçük düşürmek için 90 yazmışlar ayar oldum.

• 22gün

Yorumlara bakarsan zaten 90 bile çok bize.
      Unutma insan kendinden eminse bunu kanıtlamaya çalışmaz. Bir söz var çok sık kullanırım;ego aö özgüvense toktur. zekiyim diye geçinenlerin öyle olmadığından eminiz. Çünkü kimde ne yoksa çeneye o vurur.

• Egoist diyebilirsiniz ama +90 olduğumu düşünüyorum

0|1
    0|0
  • Gayet de Avrupa insanına göre düşük zekalı bir ülke. Eğitim sistemiyle iq kıyaslaman mantıksız. Balık hafızalı, geçmişten ders almayan, koyun gibi birinin peşine takılmaya meraklı, kendine bakmadan 'elalemin' derdine düşmüş, kendi öz benliği oluşmamış bir ülkede yaşıyoruz. Çok iyi zekalar çıkıyor evet ama genele vurulduğunda ortalama için 90 iyi bile.

1|0
    0|0
    • 21gün

o kadar zekisin ve hala burda yaşıyorsun. ben akp taraftari degilim ama seçmenlere koyun diye hitap etmek doğru değil. mademki okadar zeki iseniz (lafım koyun diyenlere) halkı bilinçlendirin. koyun zannedip küçük gördüğün insanlar iktidara adam taşıyor

• 21gün

Ben burada siyasetle ilgili bir şey söylemedim. İnsanların zeka seviyesi hakkında konuşuyorum. Ayrıca zekiyim de demedim. Gerçekten nerenle okuyorsun? Okul bitsin diye bekliyorum çok da meraklısı değilim buranın açıkçası.

• 101 mis

0|1
    0|0
  • 124 cikmisti benimki de ama internetteki sonuc saglikli mi bilmiyorum. Hastanelerde yaptirilabiliyor muymus devlet hastanesinde var midir

0|1
    0|0
    • 22gün

bilmiyorum cevaplara gore bakalım bende hastane gibi bir yerde denicem

• kesin sonuç için hastanede yaptir

0|1
    0|0
  • Benim 142 cikmisti sanatsal gorsel zeka daha baskin

0|0
    0|0
  • 124 çıkmıştı, baya oluyor

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• 27 yaşındayım, bu güne dek hayatımda IQ testi yaptırmış bir insan tanımadığım gibi IQ testi yaptırmış birini tanıyan birini dahi tanımadım. Hatta tanıyan birini tanıyan birini tanıyan birini de tanımadım :) Peki bu listeyi belirlemek için teste katılan insanlar nerede?

0|3
    0|0
  • Ulan yıllarca Almanya'nın sigara makinelerini soyan Türklerin seviyesi 90, ama soyulan Almanın 107
    Adamlar 5 markın buzdan kalıbını çıkartmış aynı ağırlıkta olsun makine aldansın diye.
    Acaba bu istatistiği kimlerle yapmışlar da böyle aşağılıyorlar

1|2
    1|0
    • 22gün

zaten yalandır inanilacak bir rakam degil bide sondan 1. yapmışlar 😁

• 122 cıtı 😂 az once internetten yaptim yalniz testi yaparken anneme cevap yetiştiriyordum yoksa full cekerdim 😂

0|1
    0|0
  • bir kaç kez yaptım 140 civarı çıktı

0|1
    0|0
  • 300-500

0|1
    0|0
  • 90 küfür gibi :)

0|1
    0|0
  • 0|2
    1|2
  • Yanlış hatırlamıyorsam çocuk yaşta ölçüldüğünde 160 küsür çıkmıştı.

0|0
    0|0
  • İnternetten yaptığımda 129 çıktı

0|1
    0|0
  • İnternette bir ara teste girmiştim ve 134 vurmuştum!!!
    Ama inanmıyorum😎

0|1
    0|0
  • alakaya maydanoz. buna inanan zaten iq hastası :/

0|1
    0|0
  • Türkiye'nin geride olmasının sebebi benim heralde biraz manyağım :)

0|0
    0|0
  • Bu test için çeşitli merkezler var kısa bir araştırma ile bulabilirsiniz eğer yanlış hatırlamıyorsam İstanbul da Bakırköy de vardı

0|0
    0|0
  • 130 😎😎

0|1
    0|0
  • maymunun bile 82 tabiki 90 az

0|1
    0|0
    • 22gün

edit: internetteki testlere güvenemedim ama aklımda var ölçtürmek. bununla alakali olarak psikolojik sorunlarımın kaynağı olarak görüyo psikiyatrım

• Sen kabul etmesende Türkiye insanı gerçekten aptal. Ülkenin başına bu kan emicileri getirdikleri ile kanıtlıyorlar zekalarını :D

1|0
    1|2
  • gayet normal avrupadaki cogu ulkenin İstanbul kadar nufusu yok yani daha kolay ogrenim hizmeti sunuyor nufus farkindan dolayi ben onun disinda bir faktor goremiyorum licnestanda 1 milyon insan var 1 milyon insan egitmekle 70 milyon bir değil

0|0
    0|0
  • 127 benim IQ

0|0
    0|0
  • Gerçek bir teste girmedim sitelerde ki şeylere de inanmam.

0|0
    0|0
Yükleniyor...