Iyiler hep kaybeder mi yoksa sonda kazanirlar mi?

Ne dusunuyorsunuz bu konuda?

0|0
7|23

Erkekler Ne Diyor 23

• Gorunsede gorunmesede iyiler hep kazanir.

1|0
    0|0
  • Kaybeder. Seversin gider. Iyi olursun kullanırlar değer verirsin umursamazlar. Mutlu olmazsın. Birilerini tatmin ede ede kendini unutuyorsun. Kadınlar bile aşağılık gibi davranan erkekleri istiyorlar iyi olma ne gerek var peygamber misin? Si ktir et iyi olma

1|0
    0|0
    • 24gün

Dimi...

• 24gün

Ben sevdim adam gibi olmadı terketti. İyi oldum kimse inanmadı bana kimse takmadı. mutlu ettim kendimden ödün verdim. Çabaladım birileri için olmadi. Baglandım adam oldum sevdiğim kızla ilişkimde bir kadına dahi bakmadim. Ama noldu herkes gitti. Şimdi kendim için yaşıyorum içiyorum eğleniyorum insanlar umrumda değil ve merkez nokta ben oldum.. ironik.. si ktir et bağlanma yaşa gitsin bir kere geleceksin güzel yaşa

• birgün mutlaka kazanacak iyiler ama biz o zamana ne kadar iyi kalırız meçhul

1|0
    0|0
  • Filmlerde kazanırlar iyiler hep gerçekte sanmıyorum :/

1|0
    0|0
  • Gittikçe azaliyor HAYAT.. Yürüdükçe birşeyler kaybediyor insan.. NEYİ ERKEN YAŞADİM DEDİYSEM HEP ONA GEÇ KALMİŞ OLUYORUM.. Ne zaman mutlu oldum, sonunda istediğim oldu DESEM, elimde birsey kalmiyor..! Kime sirtimi dayasam DÜŞEN hep BEN OLUYORUM..! Gözlerimi kapatiyorum bir boşluk, bir durak daha ve YALNİZLİK.. Siz söyleyin simdi; KAYBETMEK Mİ DAHA KOTÜ.. YOKSA HİÇ KAZANMAMİŞ OLMAK Mİ?

0|0
    0|0
  • Bilmem kaybeder zaar

1|0
    0|0
  • Kim güçlüyse o kazanır

1|0
    0|0
  • iyiler her zaman kaybederler cunku iyiler iyi olmanin mukafatlarini obur dunyada alcaklardir bu yuzden burda kaybetmeye mahkumdurlar...

0|0
    0|0
  • hep kaybederler harbi bak o hani varya elbet Kazancan olsun iyi ol kötü olma biz seni biliyoz ya da olsun ben iyilik yaptım o beni kaybetdi falan filan onlar avutmadan başka bişey değil gerçek den bak

0|0
    0|0
  • Hep degil

0|0
    0|0
  • iyiler kaybetmez kaybedilirler.

0|0
    0|0
  • Kazanirlar eninde sonunda

0|0
    0|0
  • kazanacak başka yolu lamı cimi yok

0|0
    0|0
  • İyiler kaybederken kazanırlar.

0|0
    0|0
    • 24gün

Mesela?

• 24gün

O zaman diosn ki meğer ben kaybettim sanıodum aslnda kazanmısım. dedin ya :/

• 24gün

ben luan kaybettim aşamasındaym. kazanıcakmıyım bilemiyorz

• Kazanmali

0|0
    0|0
  • Kazanırlar diye ümit ediyorum

0|0
    0|0
  • hep kaybeder

0|0
    0|0
  • bu dünyada kaybederler.

0|0
    0|0
  • Sevgiyi aşkı dizilerde gördüğü gibi zannedenler sonunda kazanacağına inanır bu gerçek hayat

0|0
    0|0
  • Kazanırlar bir gün :)

0|0
    0|0
  • burda kaybettikleri kessinde öbür tarafta kazananlar kulübü

0|0
    0|0
  • ben daha kazananini gormedim

0|0
    0|0
  • herzaman kaybeder bence fakat şuda var iyi neye göre iyi?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• iyilerinde kazanabilecği bir zamnda olur bnce

0|0
    0|0
  • Iyiler gec olsada kazanir iyiler zaten sonradan kotu olmayi beceremiyor😉

0|0
    0|0
    • 24gün

hayattan gordugun ornekleri dusun... kazaniyorlar mi kayip mi ediyorlar?

• 24gün

Ne kazandin peki?

• 24gün

Bana atilan bir iftira atan kisiyede atildi ve hayati mahfoldu iyligimle sustum
      Ve tek tek anlatsam baya uzun olur ben cogu zaman ne ektiysem onu bictim ama tabiki kaybettiklerimde oldu artik adimlarimi daha temkinli atıyorum

• iyiler hep kazanır dediler de bakalım bekliyoruz

0|0
    0|0
  • Kaybeder

0|0
    0|0
  • elbet sonunda kazanirlar ben buna inanirim

0|0
    0|0
  • sonunda kazanirlar 🙏

0|0
    0|0
  • Kaybettikleri çok olur ama sonunda kazaniyorlar mi bilmiyorum, inşallah kazaniyorlardir. ;)

0|0
    0|0
Yükleniyor...