Fatih Ilcesini Kaybetmisiz bence sizce?

Bitane bile turk yok 😔😔orasi hep kurt arap dolmus yemin ederim gecen 6 gibiydi fatihde yuruyodum 😔cok korktum ben hic korkmazdim taksim bile daha guvenli hep arap harfleri var ben İstanbul univeristesini kazansam bile gitmem canimi sokakda bulmadim ben bidaha sinava calisir marmaraya giderim kadikoye 😄😄
Yemin ederim orda ingilizler fransizlar olsa hosuma giderdi 😍😍Sari sari kumral kumral uff 😘😘ozaman rahat rahat dolasirdim cubku onlar daha iyi araplar gibi ac degil gozleri

0|0
7|13

Erkekler Ne Diyor 13

• Arapları Sevmem KÜRDÜM Ama Çok Sığ Ve İgrenc Bir Düşünceye Sahipsin.. Yinede Şahsi Fikrin Saygı Duyuyorum

0|2
    3|0
  • Irkcilik hastaliktir. sen hastaliktan olmek uzeresin acidim sana

2|2
    1|0
  • ben Suriyelileri tanıyorum gördüğüm insanlar hep medeni en az fransızca ingilizce konuşan ünversite mezunu kişilerdi. Ama kürtlerin ne olduğu 40 yıldır belli.

1|0
    1|2
  • Otobana in evin gibidir yabancılık hissetmezsin

1|0
    0|0
  • Tamam

0|0
    1|0
  • elin kürdü bunu zikse haklı, bu ırkçılığa son ver dostum.

2|0
    0|0
  • Ben Fransız'mıyım yani şimdi

0|0
    0|0
  • o ne demek kürt Arap olmuş yaa ben insanları otekilestirmeyin kürt halkı 2 bin yıldır bu mezepotamyada var ben fatih bakar doğumluyum ayrica

0|0
    0|0
    • 26gün

be fatih balat doğumluyum ırkçılık yapmayın her milletin iyisi kötüsü vardır

• Aynen orası çok farkli yer olmuş artık

1|0
    0|1
  • zaten orası şeriatla idare edilen boktan bir yer.

0|0
    0|0
  • Ergen

0|0
    1|0
  • 😊😊 korkmana gerek yok

0|0
    0|0
  • bir tane gordun diye hepsi öyleyse o zaman bu toplum geri zegali senin yüzünden

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Sen aksarayda dolaş orda iş yapmazsın tabi

0|3
    0|0
  • Arap harfi gördün diye orası full arap mı oldu

0|0
    1|0
  • Aynen Suriyelileri niye unuttun ayıp ama onlarla beraber sığınmacı ülkemiz 200 milyonu geçer 😊

0|0
    0|0
  • Safkan Kürdüm kumralım araplarla bizleri karıştırla len 😂

0|0
    0|0
  • Insanligi sorgulamak icin sen insan misin onu bilmen gerekir. Hangi kafayla insanlari kucumsedigini aciklar msn

0|0
    0|0
  • bu nasıl bir düşünce yapısıdır insanları coğrafyalarına göre mi ayırıyoruz

0|0
    0|0
  • siz böyle insan ayirmaya devam Edin 👏👏

0|0
    1|0
Yükleniyor...