Neden bu kadar değiştim, çekingen oldum , cesaretimi özgürlüğümü kayıp ettim anlamıyorum?

2 yıl önce ben giysilerimde olsun, günlük yaşantımda kararlarımı verirken daha özgürdüm. Farklı bir şey yapmak istersem sorun etmeden denerdim, yapardım. Şu an kendimi öyle hissetmiyorum. Ben lise hayatımda hep doğru bildiğimi yapardım. pişmanlıkta duymadım ama şu an ki yaşantımda o kadar pişmanlığım var ki... Yine de pişmanlığımı yenecek bir adım atamıyorum. Hep diğerlerinin arasına karışayım farklı olmayayım, ben mutsuz olsam ya da istemesem bile onlar gibi olayım diye düşünüyorum. Sevdiğim, hoşuma giden şeyleri yapmıyorum. Galiba toplumdan çekinmeye başladım? Yadırganmaktan korkmaya başladım? Emin değilim bu konuda. Bu beni mutsuzluğa itiyor. Eskisi gibi olabilsem keşke. Cesaretimi yeniden elde edebilsem keşke. Şu an Ankara da yaşıyorum, diyorum acaba şehir değiştirsem yine eskisi gibi olabilir miyim ya da değişiklik bana iyi mi gelir. Ama Ankara'da bir üniversite okuduğumdan başka şehre gidersem de aileme yük olacağım.

0|0
09

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...