Yobazlar hakkında vede Atatürkü maske olarak kullanan kişiler hakkında neler düşünüyorsun? Yaşasın Türk Milliyetçiliği?

Ben bir has Türk milliyetçisiyim. Atatürk hayranıyım. Ne yazıkki ülkemizdede baya yobaz mevcut. Bu yobazlar cumhuriyetin kamburu olmuştur her zaman. Yobazlar dincilik yapan, dini kullanan, dinden menfaat sağlayan kişilerdir. En ufacık şeye günah diyenlerde yobayzdır. Benim babamda ne yazıkki azılı bir yobayz ve imamhatıyp mezunu eğitim durumu. Bu yobayz kul hakkı yiyen, haram yiyen, dar görüşlü,çomayr biri. Yeni bir kadınla evlendi o kadını dövdü vb ayrıldı sonra. Bir tane el kadar çocuğuna zerre 1 lira faydası bile yok. Çocuğu daha iki yaşında. Bu orysp ccuğu sosyal medyada dindarım süsü veriyor arapça harfler vb paylaşıyor. renkli allah yazıları, ilahiler, ahlaktan bahseden şeyler paylaşıyor. ama azılı bir orysp ccg. Bir tane orsp kız var adı merve keles buda güya sözde Atatürkçü ama tam bir sol görüşlü, nargile içen, baba sevgisi görmemiş bir orys. Benim yobazda Atatürkü sevmez. Ama buna şirin gözükmek için benden önce Atatürkü anan öven paylaşımda bulunmuş hesabından. Genel olarak yazım birde. Yobaz sorgulamaz. Yobaz bir parça ekmeğe tamam der ilerisini israf görür. Yobaz dolarım yok dolardan banane der. Yazsam sabah olur daha. Ben tayt giyen, gece hayatı olan, orysp ruhylu olupta Atatürkçüyüm diyen kişilerdende hayz almam. Chpyi asla tutmam sevmiyom chpyi. Buz gibi milliyetçiyim. Her şeye rağmen seçimde inadına akpye oy atarım. Yani ajdar gibi oluyom bu durumda. d. d. Yobazları taytlı gece hayatlı, rakılılara tercih ederim. Halbuki ben dindar vb değilim milliyetçiyim.

0|0
0|3

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• 0|0
    0|0
  • Atatürkün izinde giden parti yokki verelim ya chp dersen yıllardır alakaları yok hdpden farkları yok ve hala oy veriyorlar. mklarıma

0|0
    0|0
  • insanları giyim kuşamları yeyip içtikleriyle değilde düşünceleriyle yargılamaya başladığın an gerçek bir milliyetçi olacaksın bu ülkeye taytlı rakı içen atatürkçüden hiç bir zarar gelmezken o çok sevdiğin yobazlar ülkenin anasını siкti

0|0
    0|0
Yükleniyor...