Her seyin mukemmel olmasini istemekten nsil vazgecebilirim?

Her sey drt dortluk olsun istiyorum. Surekli mutlu olmk falan filan. Tam hersey dzelcek drkn bu hafta cok agir olaylar yasadim. Yasiyorum. Siginacagim bir dostum bile yok. kafam cok karisik. kimseyle anlasamiyorum. guvenemiyorum artik buda bni ictn ice parcaliyo Bilmiyorum...

0|0
3|6

Erkekler Ne Diyor 6

• Zor, mükemmeliyetcilikten caymak zor

0|0
    0|0
  • Herseyin mukemmel olmasni istersen mukemmel. bir yalnızlık yasarsin

0|0
    0|0
  • buyur ben varım anlatabilirsin dinlerim yardımcı olurum :D

0|0
    0|0
    • 28gün

sende knxi derdindesin sinirli bir sabrin var 2-3 dkk dinle sbrin hmn tukenir Biliyorum kimze kimsenin derdini ckmz Herkes ynlzdr. Mukemmel olmktn ote sdce ruh ikizimi istemisdim. oda yok

• 28gün

onyargilarim hp dgru ckiyo ama bn bu gune kdr bir mntkla bna iyi dvranan birini grmedim hep cikar icin

• 28gün

ben burda adam gibi söyledim neyin peşinde olabilirimki

• Psikologa git

0|0
    0|0
    • 28gün

psikologlar bnce ikiyuzlu rolleri iyi kavriyolar grck dsncelerini anltmiyolar Bna hasta muamelesi ypyolar cekemem

• 28gün

Belkide hastasindir

• delir

0|0
    0|0
  • ben çok yaşadım bunu yaşıyorum bir el uzatan bile olmadı tek başıma kaldım zaten böyleydim ama önceden güçlüydüm ama şimdi yoruldum bıktım derdimi anlatacak kadar bile kimsem yok yaşamak istemiyorum.

0|0
    0|0
    • 28gün

bn derdimi kimseye anltmm asla ama zrla soruyolar. biliyorum hicbisey degismiyecek cozum blmuyacaklar ama srf dedikodu olsn diye sruyolar. snra unutuluyosun. konu malzesi olyosun. kimsenin bir dostu yok tek bisey istemistim bni tamamiyla anlayan biri ama yok...

• 28gün

nick ini söyle ordan yazıcam

• 27gün

syleyemem

Kızlar Ne Diyor 3

• bence bir psikolog yardımı almalısın

0|0
    0|0
    • 28gün

psikologlardan nefret ediyorum. sana olmuyolar dertleri para bn birine musteri olarak derdimi anlatamam. karsimdaki hkkimda kotu dusuncelere sahip ama srf para alck diye iki yuzluluk ediyo tahammul edemen

• 28gün

orası öyle.. yani ama başka çare yok... ya da bir yaşam koçuyla konuşmalısın..

• ay bndede var o

0|0
    0|0
  • Böyle hayaller kurarsan daha cook üzülürsün

0|0
    0|0
Yükleniyor...