Her seyin mukemmel olmasini istemekten nsil vazgecebilirim?

Her sey drt dortluk olsun istiyorum. Surekli mutlu olmk falan filan. Tam hersey dzelcek drkn bu hafta cok agir olaylar yasadim. Yasiyorum. Siginacagim bir dostum bile yok. kafam cok karisik. kimseyle anlasamiyorum. guvenemiyorum artik buda bni ictn ice parcaliyo Bilmiyorum...

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• ben çok yaşadım bunu yaşıyorum bir el uzatan bile olmadı tek başıma kaldım zaten böyleydim ama önceden güçlüydüm ama şimdi yoruldum bıktım derdimi anlatacak kadar bile kimsem yok yaşamak istemiyorum.

0|0
    0|0
    • bn derdimi kimseye anltmm asla ama zrla soruyolar. biliyorum hicbisey degismiyecek cozum blmuyacaklar ama srf dedikodu olsn diye sruyolar. snra unutuluyosun. konu malzesi olyosun. kimsenin bir dostu yok tek bisey istemistim bni tamamiyla anlayan biri ama yok...

• nick ini söyle ordan yazıcam

• syleyemem

En İyi Kız Görüşü

• Böyle hayaller kurarsan daha cook üzülürsün

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 5

Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 2

• ay bndede var o

0|0
    0|0
  • bence bir psikolog yardımı almalısın

0|0
    0|0
    • psikologlardan nefret ediyorum. sana olmuyolar dertleri para bn birine musteri olarak derdimi anlatamam. karsimdaki hkkimda kotu dusuncelere sahip ama srf para alck diye iki yuzluluk ediyo tahammul edemen

• orası öyle.. yani ama başka çare yok... ya da bir yaşam koçuyla konuşmalısın..

Yükleniyor...