İyi insan olunca kndimi kullanilmis gibi hissediyorum. Hep saf diyolar. Ne yapmaliyim?

Ya örnegin dusuncelerimi aciklamadigimda her seye evet dedigimda nasil olsa he der bu kiza sunu bunu yptiralim diyolar. Yok azck tepki koy kotu insan oluyorum. Cok gucsuzum...

0|0
2|7

Erkekler Ne Diyor 7

• Seni kendi çıkarlarına uyunca iyi gören insanların kötü bulmasından mı çekiniyorsun? Önce bunun için kendine, sonra da onlara öfkelenmelisin.

0|0
    0|0
    • 28gün

tepki koyunca hep bn yanliz kaliyorum. cunku asiri korkak bir insanim cok hatam var

• 28gün

Korkmanı gerektiren bir şey yok ki. Tepkini saygı çerçevesinde ve insanları küstürmeyecek bir tavırla koymayı biliyorsan yalnız kaldığında bu onların kişiliksizliğidir. Onlar etrafında olsa kaç yazar?

• Kotu olmak iyidir

0|0
    0|0
  • Nabza gore serbet uygulayacaksin

0|0
    0|0
  • insanları boşver ve kendini onlara göre ayarlama

0|0
    0|0
    • 28gün

o zmnda arkadasim klmzki

• 28gün

geriye kim kaliyo? ztn kimsesizim

• 28gün

resmen seni çıkarları için kullanıyorlar görmüyor musun?

• Olma sende

0|0
    0|0
  • o sende bitiyo sadece belirli kişilere yap gerçekten senin verdiğin değer kadar sana değer verenlere

0|0
    0|0
  • kötü ol, kötüler hep kazanir :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• fesat olmaktansa saf ol

0|0
    0|0
  • iyi insan yoktur

0|0
    1|0
    • 28gün

o zaman sen de kötüsün :)

• 28gün

herkesin icinde az cok kotuluk vardir benim srdugum aslnda insanlara uyum sglamadiginda insanlarin bnden uzaklasmasina tahammul edemiyorum

• 28gün

mavili maydanozluktan müebbet yedin😂
      size gelince bayan gizli pembeli,
      ilişkilerinizi cikarlar üzerine kurarsaniz belli yaptırımlara boyun eğmeniz gerekecektir.

Yükleniyor...