Çok fazla kahve falı baktıktan sonra kötü mü hissedilir? Çok fazla sıkıntılı bir şekilde?

Üst üste 3 gün kahve falı baktım arkadaşlara. İlk gün 2 tane, sonraki gün 1 ve bugünde 2 tane. Ve şu an içimde ciddi bir sıkıntı var. Nefes alamıyorum sanki. Çok sıkıntılı hissediyorum. Sizce bundan mı kaynaklanıyor?

0|0
8|12

Erkekler Ne Diyor 12

• Biraz psikolojik o. Fal bakmak, bir yerde gelecekle ilgili yalanlar söylemek gibi bir şeydir. Şekillerden anlam çıkarma durumudur. Muhtemelen bir dini inancın vardır ve kendini de bununla ilgili istemdışı bilinçaltında suçlu hissediyorsundur. Arkadaşlarını da kıramamışsındır ve arka arkaya 1-2 gündür de bunu tekrarlayınca kendini kötü hissetmişsindir. Genelde üfürükçüler cin'le topkek'le falan ilgili olduklarını da söyledikleri için yine kafanda stres olmuştur. Kısaca (!) bu gibi sebeplerle için sıkılmıştır.

1|0
    0|0
  • Hayır. Fal bakmasan da olacaktı bence. İnsan her şeye bir bahane bulur:) bu da o hesap. Sıkma sen o tatlı minnoş civcik canını😋

1|0
    0|0
  • Gunah olan birseyden insana fayda gelmez zaten uyarıdır belki de kim bilir

1|0
    0|0
  • Fal bakmak kötü bir şey zaten araştırırsan göreceksin.

1|0
    0|0
  • Kaynaklanabilir. Kahve falı veya avuç falı bunlar bazı perdelerin kalkmasına neden olabilir. Kabuslar, yarı uyanık halde görünen halüsinasyonlar, ruhsal sıkıntılar ve depresyon durumu görülebilir. Fal bakmak doğru değildir. Sıkıntılı bir durumdur.

1|0
    0|0
  • Evet falci tanidiklarim vardi basimiz agriyo diyolardi

1|0
    0|0
  • Evet fal iyi değildir bırakın şu işi.

1|0
    0|0
  • aynen ondan bida baktırma :D

0|0
    0|0
  • Falda nefes alamadığın darlamdıgınmı çıkmıştı

0|0
    0|0
    • 23gün

Yoo. Kendime değil arkadaşlarıma baktım zaten. Baktıktan sonra kötü oldum biraz

• 23gün

Onunla alakası yoktur. Fala inanma yalan dolan. Eglence için bak baktır :)

• bilmem

0|0
    0|0
  • Sıkntını bilmiyorum ama ömrü kısaltıyomuş

0|0
    0|0
  • Hic baktirmadim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Fal dediğin eğlencesine olmalı. Ciddiye olursa günaha girer

1|0
    0|0
  • benim arkadaşım var fal bakan o da öyle derdi hep

1|0
    0|0
  • Olabilirtesi var

1|0
    1|0
  • Bence evet bir daha bakma günah

0|0
    0|0
  • fal bakmak iyi değil ama sıkıntı olurmu bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Bende bakıyorum ama kendime gelince bakamıyorum :D Yarın içip atayım sana bakıverır misin :D

0|0
    0|0
    • 23gün

Bir müddet bakmayacağım ya. Cidden kötü oldum. Biraz ara geçsin hiç değilse sonra atarsın bakarım

• 23gün

tamam kahve yapmıştım , resmini atarım ne zaman istersen bakarsın :)

• cunki enerji alanin aciliyor yani sezgilerin tehlikeli birsey cin falan musallat olabilir icine girebilir. bende bir ara bakiyordum cok fena oliyordum yataklik enerjim dusuyordu basim agriyordu sikinitiya giriyordum. sonra bunlari duyunca biraktim.

0|0
    0|0
  • Fal bakmak günahtır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...