Amerikaya gidiyorum Green card çıktı orduya katilacagim Amerikan askerini severmisiniz?

Amerika gidiyorum yalan değil us askeri olacağım , sanla şerefle dünyanın en büyük ordusuna katilacagim. evet şimdi bana küfürler edebilirsiniz turkiyede kimsenin beni seveceğini sanmam ama zerre seyimde değil afedersiniz , insanlık ve insan gibi insan kimseyi dislamayan ve yolsuzluk olmayan insanı insan olduğu için seven , dedikoducu mahalle karıları olmayan bir ülkeye hizmet etmek Onurumdur. gerçek laik olan ve islamin vahsetinden uzak ve gerçek rüya gibi bir ülkeye. NE MUTLU AMERİKANİM DİYENEamerikaya gidiyorum Green card çıktı orduya katilacagim Amerikan askerini severmisiniz??

• yakışır sana Amerikan kartalı yolun açık olsun iyi avla insnalik dusmani cihadcilari
    8% (1)47% (9)31% (10)Oy Ver
  • sevmem seni lanet kâfir Allah belani versin
    69% (9)37% (7)50% (16)Oy Ver
  • faşist Amerikan askeri kahrol devrimciler kokunuzu kurutacak yaşasın che gevera
    23% (3)16% (3)19% (6)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|18

Kızlar Ne Diyor 4

• Amerika kapitalizmini bir arastir bugunku zenginligi kan gözyası ve sömürü uzerine kurulmus avrupa ve amerikayi ondan sonra konuş

0|1
    0|1
  • Green card ve US askeri nasıl olunur bir araştırın 😂😂😂 çok fazla Film izlemiş arkadaş.

0|0
    0|1
    • 28gün

ne diyorsun gerizekali? araştırdım Green card olan asker olabiliyor. poliste olabiliyor bu da vatandaslik alabilme sureni baya kisaltiyor.

• 28gün

Geri-zekalı sülalendir. By by !! Engel !

• 28gün

özür dilerim o laf için.

• Bizim ülkemize toprağımıza vatandaşımıza dokunmadığın sürece napıyosan yap

0|1
    0|1
    • 28gün

gerekirse dokunur

• 28gün

Bu kötünün iyisi dediğin devlet neden sırf silah ticareti yapıyor? Neden elini müslüman ülkelerinden çekmiyor peki?

• 28gün

silah ticaretini devlet yapmıyor , her devlet para karşılığı ürettiği silahları satar. kaçak yapanlar bireysel sahislardir. turkiyede de var boyleleri o zaman tüm Turkiye yi suclayalim? yahu musluman. ülke dediklerin şeriata yönelmiş ve bütün musluman olmayan herkesi öldürme ve doğrama peşinde koşuyor. ne yapacak bu ülke izleyecek mi bunu? bak şöyle dusun amerikanin elindeki güç muslumanlarda olsaydı , dünyada muslumandsn baska insan kalmazdı amerikaya atom bombası atılır onca masumun katledilirdi. Araplar dünyayı ele geçirir seni bile öldürürdü. Türkleri musluman goruyorlarmi saniyorsun? hayır çünkü ülken laik. kızlar başlarını acamaz başlarını. keserler. erkekler 4 karı alir sevgi diye birşey kalmaz her neyse sana şeriatı anlatmaya cam zaten muslumanlar şeriatı bilirler.. o yuzden Amerika dik durmalıdır.

• Türk askeri olsan olurdu

0|0
    0|0
    • 28gün

Turk askerini linc ediyorlar allahü ekber diyen cihadcilar ben izleyemem kusura bakma SIKARIM

Erkekler Ne Diyor 18

• Arkadaşım ülkende o kadar terörist varken, kendi milletini vatanını koruman gerekirken gidip terörü alttan yürüten destek veren ülkeni bölmek, almak isteyen Amerikanın askeri, köpeği olmak en büyük adiliktir.

2|3
    0|0
    • 28gün

iyide ben ülkeyi bolmeyecegim ki? ben cihadcilar ile savaşacağım. bütün yapacağım bu. onu git siyasetçilere soy le. senin ülkenin lideride bir zamanlar megri megri şarkı ile türkü ile karşıladı onları. Turk askeri de mi kopekmi oluyor şimdi? .. siyaset ve asker farklıdır. en büyük orpu çocukları siyasetçilerden ciksr

• 28gün

Tamam da kardeşim Türksün sen ne kadar inkar etsen de, gel ülkede savaş çok istiyorsan ülkeni koru tamam ülkenin şuanki durumu yerlerde ama bunu duzeltebilecek kişi yine halk, bu ülkede dindar, yobaz olduğu kadar aklı başında, bilime, sanata önem veren insan da var Türkiye bu devri de atlaticak

• 28gün

ben sanmıyorum kardeşim... yukarda bir kızin cevabına yorum yazmistim iki yaziyida oku ilk cümlenin cevabınida alacaksın.

• Tebrik ederim seni benimde be zamandır aklımda ama nasıl yaparım nasıl ederim bilenediğim için başlamadım benimde hayalim usa prdusuna katılmak düşüncelerinde haklısın tekrar tebrik ederim seni dostum ama bir şeye takıldım ne olursan ol ama kim olduğunu unutma derim ne mutlu amerikalıyım sözü yanlış bence

0|1
    0|1
    • 28gün

aynen ya o abartı oldu. ben aslında ironi yaptım o sözle. yani. sen başka irktada dogabilirdin , o zamanda onu yuceltecektin. bu yanlış. iyi ve kötü herkesin içinde. baktığım zaman ayrım olmayan ve yardım severlik insanlık katsayısı en yüksek medeniyet abd. ve irk din ayrımı yok. turkunde kotusu var birader sırf Turk olduğu için melek gibi bir israilliden ustun değil benim gözümde. veya fransizdan veya almandan. evet amerikanin sistemi kapitalizm bunu bende sevmiyorum ama yapacak birşey yok , kötünün iyisi Amerika birleşik devletleri dır ve korunmalıdır.

• 28gün

o değil Turk kezbanlar nefret ediyor Amerikan askerinden haahahahhaha ulan

• 28gün

Nefret ederler fakat aynı imkan onlara verilseydi inan davul zurna eşliğinde giderlerdi be dostum

• Westpoint'e gidersin artık

0|1
    0|0
    • 28gün

lise mezunuyum 20 yaşındayım kabul edilebilir miyim? olmazsa orduya katıldığım takdirde rütbem ne olarak başlarim bilginiz varmı? onbaşı? çavuş? , ya da astsubaylık başçavuş falan orda nasıl oluyor bilgin var mı dostum.

• 28gün

Evet Navy Seal için recruitment farklı ama çok daha fazla şey istiyorlar US Navy sitesinden bakabilirsin

• 28gün

• Adamlarla askerlik yapmışlığım var, yemek konusunda büyük sıkıntı çekersin. Camp Horseshoe'ya, ISAF Komutanlığı'nda "yemekhanelerinden" yemek yemeye çalışmışlığım var, yemekhaneden çok markete benziyordu, her bir halt ambalajlı, patates cipsleri falan bile vardı. Bir kadın yumurta bişiriyordu, hemen koştum aldım :D

Bizim Türkler'in yemekleri on takardı onlarınkine, Fransızlar'ınki de iyiydi yemekleri :D

Bir de biraz tuhaflardı, depresiflerdi. Amerika'daki evsizlerin büyük bir bölümünün eski askerler olmasına şaşırmadım.

0|0
    0|0
    • 28gün

hazır yemekler daha çok hoşuma gider sıkıntı yok , burger patates kızartma varsa tamamdır hocam

• 28gün

Amerika'da biraz daha feci durum. Madem oralara gidiyorsun, düzgün bir şeyler yap derim ama sen bilirsin :)

• 28gün

• sis atma kasmasın :)

0|1
    0|0
  • US nin açılımı ultra s**iciyse bizde Türk Sünnrtçileriyiz var mı ötesi p*c

0|0
    0|1
  • Kafanı beğendim.

0|0
    0|1
  • dedikoducu karılardan mı kurtulacan ciddi misin
    "gossip girl"

0|1
    0|0
    • 28gün

• Heyy abraham hadi ama dostum şu lanet fikirden vazgeçmelisin adamım ben gençken colombiyada cok fazla isyancı vurduk adamım ve inan bana dostum kan görmek iyi birşey değil

0|0
    0|0
    • 28gün

haklisin kan görmeyi sevenleri durdurmak iyi bisey ama

• 28gün

on başı? :D

• 28gün

turkiyedekinden 2 kat iyi diyim

• Siqtir git

0|0
    0|1
  • Greencard daha mayısta açıklanacak hangi ara çıktı sana? Kart çıktıktan sonrada 5 sene beklemen lazım vatandaşlık için ayrıca...

0|0
    0|1
    • 28gün

2 sene önce başvurdum? beyin eror?

• 28gün

tamam.

• 28gün

Ben bu işlerin içindeyim bilmesem yazmam. : )) okey?

• biz nasıl katılabiliriz?

0|0
    0|1
    • 28gün

Green card a başvur bu sene basvurursan kabul edildiğini takdirde 2018 de amerikanin yolunu tutarsin

• 28gün

elbette az. yapacak birşey yok trump zam yapabilir belki.

• 28gün

almasını isteyen yok

• Dunyanin en iyi ordusunda asker olmak iyi iş dogrusu lanet herif 😂

0|0
    0|1
  • Her bünye kaldıramaz türklüğü yolun açık olsun.

0|0
    0|0
    • 28gün

işte sizde bunu anlamıyorsunuz. sen başka irktada dogabilirdin , o zamanda onu yuceltecektin. bu yanlış. iyi ve kötü herkesin içinde. baktığım zaman ayrım olmayan ve yardım severlik insanlık katsayısı en yüksek medeniyet abd. ve irk din ayrımı yok. turkunde kotusu var birader sırf Turk olduğu için melek gibi bir israilliden ustun değil benim gözümde. veya fransizdan veya almandan. evet amerikanin sistemi kapitalizm bunu bende sevmiyorum ama yapacak birşey yok , kötünün iyisi Amerika birleşik devletleri dır ve korunmalıdır.

• 28gün

En rahat ülkede yaşıyorsun haberin yok çıkmadığın o kadar bellki türkiyeden dışarı davulun sesi uzaktan hoş geliyor işte ne diyeyim

• farzet oldun diyelim ilerde bir savaş çıkması muhtemel belki de karşında Mehmetçik olacak ee sonra

0|0
    0|0
    • 28gün

öyle bakarsak ohooo? belki Turk askeri olsam karşımda melek gibi çocuk olacak normal yaşamında tertemiz yaşamış dünyaya iyilikten başka birşey dokunmamış insanlar olacak? savaşa hayır savaş siyasetçinin ve zenginin cebini doldurur. fakat görev verilirse yapmak zorundayız. ve eğer benim liderim komutanım haklı ise karşıdaki zalim ise göz kırpmadan gereğini yaparım.

• 28gün

o zaman niye asker olmak istiyosun

• 28gün

aşağıda acikladim. nicki b ile başlayan bir kız var ona yorum olarak cevap verdim iki yorumumuda oku.

• s. g kardes

0|1
    0|1
  • Tam trolsün :D

0|0
    0|1
  • Ortadoguda görüşüruz birgün elinize verecez i zman.

0|1
    0|1
    • 28gün

anca babayı alırsın sen arab

Yükleniyor...