Başımızdan geçen kötü bir hikaye var mi? Aile içinde akrabalardan taciz tecavüz gören kimseler oldumu?

Bana bir bayanın yakın akrabasindan tecavüz haberi geldi küçüklükten beri kızı rahatsız ediyor taciz ediyormuş.. beynime kan sıçradı öldürmek istedim adamı böyle şeylerin önüne nasıl gecilir.. bu kadınlar başından geçenleri korku sebebiyle anlatmazsa biz ne yapabiliriz. Nasıl tedbir alabiliriz?

0|0
6|2

Kızlar Ne Diyor 6

• bu kadar iğrenç insanlar olmasa keşke

0|0
    0|0
    • 28gün

Malesef var ve bunları yok etmek istiyorum..

• Süt kardeşim de bana yavsiyo

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • Okulda tacize ugradim sevgilim yetismeseydi tecavuz edeceklerdi unutamadigim gunlerce aylarca agladigim bir cok tedavi gordugum bir olaydir

0|0
    0|0
  • yaşım 4 ya da 5. kuzenim kucağına alıp seviyordu ama rahatsız oldum sanki eliyle kalçamı elliyordu. annem hep bizi uyarırdı bu yüzden bilinçliydik. hiç kimseye söylemedim bunu çünkü söylesem sen yanlış anlamışsındır derlerdi.

0|0
    0|0
    • 28gün

Nabzim değişiyor bunları duyunca.. çok geçmiş olsun.

• 28gün

saol

• Daha 1-2. Sınıftaydım karşı komşumuz beni çağırırdı eve oyun oynıycaz sana bilgisayardan oyun açıcam falan diye ama kötü şeyler yapardı. Aslında o yaşımda anlıyodum olanları ama anlatmaya dilim varmıyodu. Hala da ailemden kimse bilmez. Allahtan taşındık oradan diye seviniyorum ama şöyle bir durum var o komşunun eşi , şu an sevgilimin annesinin bir akrabasıymış..

0|0
    0|0
    • 28gün

... bu nasıl bir dunya aaaa...

• 28gün

Kötü şeyler derken tecavuzzz mu?

Erkekler Ne Diyor 2

• Böyle şeyler olmaması için, yapacak şeyler var tabi

Akrabası derken; kuzen falan mı? Ne derece yakını

0|0
    0|0
    • 28gün

Kuzen gibi... Allah bildiği gibi yapsın.

• boşver anlatamasınlar böyle iyi

0|0
    3|0
    • 28gün

Anlatsinlar serefsizleri keselim köpekleri allah kahretsin onlari

• 28gün

belli yarası var kızının başına da aynıları gelecek nihahahhaha

• 28gün

Agnostik kafir... olaki bir gün elime geçersn

Yükleniyor...