Kredi sorunu var arkadaşlar bir fikir verin?

Arkadaşlar ben kasım 2015 ayında arkadaşım sıkıştığı için kredi çektim arkadaşım düzenli ödüyor fakat ben bu ödemeler sırasında evlendigim için eşim sorun çıkarıyor arkadasim senet yapmaya da yanaşmıyor çalışmıyorum da toplu ödemesi gerektiğini söylüyorum konuyu kapatmaya bakıyor düZenli ödemiyor muyum diyo yani anlamıyor beni avukata versem mi yoksa babasını mi arasam diye düşünmeye başladım ne yapmalıyım sizce artık başım agrimaya başladı bir yandan da eşim bir yandan da arkadaşım

0|0
4|3

Erkekler Ne Diyor 3

• Düzenli ödüyorsa niye babasını arayacaksın? Kızdırırsan hiç ödemez. Hak da iddia edemezsin. Sesini çıkarma. Ödesin bitsin

2|0
    0|0
    • 28gün

Seneye bitecek ama bu sırada başına birsey gelse ben hak iddia edemeyeceğim

• 28gün

Haklı çıkarmaz. Hukuki anlamda bir sorumluluk doğması için sana yazılı, imzalı bir taahhüt vermesi lazım. Ya da senin rızan ve bilgin dışında o parayı senden alması gerekirdi. Sana şöyle bir örnek vereyim; sen bana kendi iradenle emanet olarak bilgisayarını ver. Ben senden habersiz o bilgisayarı satayım. Yine hak iddia edemezsin. Senin rızan ve bilgin dışında o bilgisayarı senden alıp satsaydım hak iddia edebilirdin.

• 28gün

Anladım tsk ederim 😊

• Eşine söyle ne sıkıntısı varmış neyin problemini yapıyor acaba... Toplu nası ödesin eşin biraz anlayış göstersin vur kafasına düzelsin

1|0
    0|0
  • Düzenli ödüyosa sıkıntı yapma

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Sonuçta günü gününe ödüyor. Niye sıkıştırıyorsun milleti? Şu an para sıkıntın yoksa eşini ikna et. Madem bunu yapacaktın neden kredi çektin? Buna yarı yolda bırakmak derler.

0|0
    0|0
    • 28gün

Yarı yolda birakmiyorum dengesiz yazılar yazıyor çoğu zaman bide tamamen kapaticam dedi 2 kere kendimi ona göre hazırladım asıl o beni yarı yolda bıraktı bide bebek geliyor bizde borclanicsz zaten bir borcumuz bu değil

• Tekrar durustce konusmani tavsiye ederim,

1|0
    0|0
  • düzenli ödüyosa sorun yok zarar verme kıza şimdi eşin ne diye sorun çıkarıyor ödüyomuş zaten

0|0
    0|0
    • 28gün

Kız değil erkek ve dengesiz konuşuyor yeri geliyor bende artık bitirsin gitsin hayatımdan istiyorum borcuna sadık ama bu sıra esnasında birsey olsa ben hak iddia edemem

• Ne kadar borcu kaldı ve düzenli olarak ödüyorsa eşin neden sorun cıkartıyorki

0|0
    0|0
Yükleniyor...