Insanlık öldü.. çok acı bir hikaye?

Bir arkadaşım kendinden 10 yaş büyük biriyle evlendi.. ya da onu ev sahibi yaptı düzen kurdu..
Kadıncağız.. küçükken tecavüze uğramış kuzenin den adam yillar sonra evlendiği halde hala bunu sıkıştırıyor. . Hasili böyle gerçekleri duymak beni çok üzdü.. yıllardır kadın bu yasadiginida korkup saklamış. Aranizdan boylr bir talihsizlik yaşayan oldumu.. rabbim korusun.

Güncellemeler:
29gün Insanlarin gercekten ne buyuk acıları olduğunu bilemeyiz... Insanlık öldü demememiz için hiç bir sebep kalmamış? Bir arkadaşım kendinden 10 yaş büyük biriyle evlendi.. ya da onu ev sahibi yaptı düzen kurdu..
Kadıncağız.. küçükken tecavüze uğramış kuzenin den adam yillar sonra evlendiği halde hala bunu sıkıştırıyor. . Hasili böyle gerçekleri duymak beni çok üzdü.. yıllardır kadın bu yasadiginida korkup saklamış. Aranizdan boylr bir talihsizlik yaşayan oldumu.. rabbim korusun.

0|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

• Yaşadim ama gecmiste kaldi

0|0
    0|0
    • 1ay

Allahu ekber... çok korkunç ya... çok üzüldüm..

• 1ay

Amin

• 1ay

Yemin ederim yüreğim parçalanıyor.. kalbimi daraltıyor.. çok geçmiş olsun.. Rabbim intikaminizi alsın... böyle bir vakıa yaşamış kimselerin piskolojilerinden belli olur mu? Bizler cevremizlerimizdeki lerden sorumluyuz. Nasıl böyle şeylerin önüne gecilir sizce?

Erkekler Ne Diyor 2

• Amin tabi ki arkadaşını taktir ettim bu arada helal olsun! Allah bize de böyle aşk nasip etsin

0|0
    0|0
    • 1ay

Aşk dan ziyade durumu iyi arkadaşımın.. ona sahip çıkmak için evlendi... tebrik ettim bende..

• Olabilir sevgi bu

0|0
    0|0
Yükleniyor...