Kapat

Birden soğuk davranan arkadaş?

kızlar özellikle sizden cevap bekliyorum. bir kızla tanıştım. kız çok samimi cümlelerle beni sevdiğini gösteriyordu. güzel bir arkadaşlık başlamıştı.. yanında özgür hissediyorum seni seviyorum vs. gibi cümleler kurardı. bir süre takıldık falan sonra bir hafta sonu öncekisi gibi benim odamda kaldı hatta aynı yatağı paylaştık ve bana sıkıca sarılarak uyudu her seferinde. son gün çok bunaldığını ve gitmek istediğini söyledi ve o günden sonra bir daha asla eskisi gibi olmadı. aşırı derecede ilgisiz davranıyor sanki o samimiyetteki insan değilmiş gibi.. ben trip atmaya başladım o kadar ilgisiz yaklaştı ki tribime, bir özür bile dilemedi. sarhoşken aradım dedim ki bana sarılırken başkasını mı düşünüyorsun? evet dedi sevgilimi düşünüyorum. sonra neden gittiğini ve bunaldığını sordum nedeni olmadığını söyledi. çok kalbim kırıldı ama bir süre sonra yine yakın davrandım. ve bugünde instagrama girdiği halde saatlerdir inst. mesajıma cevap vermedi. siz olsanız ne yaparsınız bir insan neden bu kadar değişir ve nasıl bu kadar o. spu olabilir?

0|0
2|1

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 1

• Bu ne? Paragraf yok, patates yığını gibi.. nasıl okuyalım bunu?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• canım benim öyle insanlara kolay kolay güvenme arkadaşlığın kıymetini bilmezler çok değer verince göklere çıkarlar o yüzden takma onu bırak istediğini yapsın elbet geri dönmesini bilecek

1|1
    0|0
  • Bana sarilirken baskasinj mi dusunuyosun falan? Yanlis mi anladim ben ikinizde kiz diil misiniz kanka

0|0
    0|0
    • cinsiyetle alakası yok. biri bana sarılırken benim bedenimi kullanarak başkasını düşlüyorsa bu kullanılmak olur

Yükleniyor...