Bir insanın her şeyini neden hissedersiniz?

Kesinlikle ama kesinlikle bu olay fazla ilginç ve benim bu konuda ciddi bir cevap bulmam lazım sadece o arkadaşımda oluyor en yakın arkadaşım canı yansa benim de yanar başına bir şey gelse vizyonsal olarak izlerim farklı yerlerde de olsak geçen sefer yanındayken hastayken ateşini kendime çektim bu ne ve neden daha çok onda var bilmiyorum çocuğun istisnasız her şeyini hissediyorum üzüntüsünü canını sıkan şeyleri hissederim canım yanar uzakta da olsam fenalaşır nefes alamam o an sesim bir de sakinleştiriyor onu bu ne ve bu nasıl bir şey bu konuyla ilgili cidden bilen birileri bir şeyler desin ve yahut bilebilecek birilerini önersin bende ne var ciddiyim söylediklerimde yemin ederim şakam Yok lütfen bilen birileri yorum yapsın bu çok ama çok önemli çok yakınız bir de o arkadaşımla

Güncellemeler:
23gün Lütfen bilen birileri destek olsun çok acil Laz'ım aklım karmakarışık lütfennnnn.🙈🙈🙈
23gün bir de şu var böyle bir şeyi şehit birinin sevgisi sağlayabiliyor mu ya da başka ne sağlar yardım edin lütfennnn

0|0
0|1

Erkekler Ne Diyor 1

• aranızda kurulan derin bağ sonucu gelişen telepatik iletişimden ötürü

1|0
    0|0
    • 22gün

Ne bağı bu nasıl oluyor bu kadar ayrıntılı görmekten bahsediyorum bunla ilgili ayrıntılı bilgi nerede bulabilirim

• 22gün

YEteneğin var dediler ama sadece onda işliyor

• 20gün

işte onun kanalına giriyorsun istemsizce oju düşünerek sürekli aklında yer ediniyor ondan

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...