Eski sevgilimi kız arkadaşlarından nasıl uzaklaştırabilirim?

Eski sevgilimle aynı okuldayız ve 4 yıllık arkadasları bizim barışmamızı istemiyor yüzüme gülüyorlar ama içten içe ayrılmamızdan mutlu olduklarını biliyorum eski sevgilimle sürekli el kol şakası yapmaya çalışıyorlar ben bu kızların nasıl kızlar olduğunu çok iyi biliyorum onun da bilmesini istiyorum bunu nasıl yaparım tatlı dille mi kavga ederek mi nasıl?

Güncellemeler:
Eski sevgilimi kız arkadaşlarından nasıl uzaklaştırabilirim

0|0
04

En İyi Erkek Görüşü

• eğer kötü kızların eline düşmesini istemiyorsan ve sevgilin iyi biriyse onu o kızlara kurban etme derim. İlk önce anlat ısrarcı ol. Onlar hakkında senden kötü bir şey duyarsa muhtemelen kanıt falan isticek. Elinde güçlü deliller olsun işte onların yaptıklarıyla ilgili falan. Sonra sevgilini eline almayı başarırsın. Bence halen seviyorsan sevdiğin insanı onlara kurban etme derim.

1|0
    0|0
    • Çok seviyorum ama gidip de onlar mı ben mi desem ters teper onun gözünde onlar iyi ama aslında öyle değil benim bir arkadasım vardı erkek onunla küstük eski sevgilim yüzünden bugün arkadaşıma demiş ki anlamalıydı gözünü açmalıydı her şeyi ben mi anlatıcam demiş halbuki gözünü açması gereken kendisi o da kız arkadaşlarının kötülüklerini görmüyor

• Teşekkür ederim çok çok 😊😊

• benim aşka bakış açım nötr: ne var derim ne de yok derim :)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 3

• Tekrar cikmaya basla sonra tatli dille anlat olmadi israr et o da olmadi trip en son kavga :)

1|0
    0|0
    • Tatlı dille nasıl anlatacağım

• Bol sans ;)

• Teşekkürler 😍

• Eski sevgili, ne uğraşıyorsun ki daha.

0|0
    0|0
  • sevdigin birisinden neden ayrildin
    senin icin bu kadar önemli olan ne onun mutlu olmasıni istememen mi

0|0
    0|0
    • Hayır kıskançlık konusuydu kavga edip ayrıldık o terketti zaten

• Tamam vereceğim 😊😊

• bekliycem

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!