Peki neden problemler bana bu kadar zor geliyor?

Matematiği severim kolayca gelir ancak problemler konusuna gelince böyle bir kalıyorum hayır yani bol kitapta okuyan bir insanim. Neden boyle oluyor ki bilemedim. belki de gözümde büyüttüğümüz için olabilir. Siz hangi konuda zorlanıyor sunuz?

1|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• ben genel olarak insanlarla iletişimlerimde sorun yaşıyorum. aslında çok sakin biriyimdir ama bir yandan da agresif bir yapıya sahip olduğum için üst üste gelen sıkıntılarla savaşmakta güçlük çekiyorum. sinirlerime hakim olamama problemlerim var ve karşımdaki insan bana sürekli aynı şeyi tekrarlatıp anlamıyorsa bu bana büyük problem oluyor :) bunu söyledim diye de huysuz çekilmez biri olduğumu düşünmeyiniz çünkü bunun aksine çok iyimser bol motivasyonlu ve olgun bir yapıya sahibim :)

0|0
    0|0
    • 25gün

Problem derken matematikteki problemlerden bahsediyordum aslında 😊😊 ancak ypin karakterin güzelmiş

• 25gün

teşekkürler... evet anladım ama şu an matematikle olan işimi bitirdiğim için ben daha farklı problemlerden örnekler vermek istedim :) boş mu geçseydim soruyu? :)

• 25gün

Hayır tabiki 😊😊

• Problemlerde bende zorlanıyordum da mantığını kavrayınca yapabiliyorsun 😊 Ben en çok integral ve ötf de zorlandım matematikte 😂

0|0
    0|0
    • 25gün

Kalbime iniyordu şu an 😁😁

• 25gün

Hoca henüz atanmadi boyle güzel yönetim sistemimiz var. hayır atanır elbet

• 25gün

Aynen baya güzel bir sistemimiz var katiliyorum (!) Anladim hayirlisi olsun

• Problem cozmek pratikten geçiyor
    surekli olarak hocalarageldik tarzi ders video lari izle basitten zora dogru git bir sure sonrs yapilamacak problem kalmaz

0|0
    0|0
  • hepsinin taktiği var bir öğrenince çorap söküğü geliyor merak etme.

0|0
    0|0
    • 25gün

Ogreeye çalışıyorum tam 3 haftadır stres yaptm

• 25gün

aktif çalış bir sürü kaynak var çözümlü örnek var internette dershaneye gidiyorsan hocaları sömür 😄 çabalamazsan kimse sallamaz

• 25gün

Çözümlü örneklere bkiyorm su sıralar. 😁😁

• Bana zordan daha zor geliyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...