Kapat

Yalnızlık size neyi çağrıştırır, sever misiniz yalnız olmayı?

Tahmin edebilirim ki bir çok insanın bu soruyu gördükten sonra ki düşüncesi ve ya aklına gelen ilk fikir; Yalnız bir ömürün nasıl geçeceği, veyahut birilerini yalnızlığa tercih etmek gibi şeyler olacaktır...
Oysa ki çeşitli daralma ve sıkılmalara ya da belirli ön yargılara takılı kalmadan yalnızlıkta mümkün.
Yalnızlık her ne kadar zor bir tercih gibi algılansa da bu işin hakkını tam anlamıyla veren veya vermek isteyene nimetlerini sunuyor, esirgemiyor aslında. Alışkınsanız eğer daha da şanslısınız elbette👍
Yalnızlık size neyi çağrıştırır, sever misiniz yalnız olmayı?

0|0
7|1

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Ne gibi nimetleri var yalnizligin?

0|0
    0|0
    • Düşüneceğin ve ya düşünmek zorunda kaldığın herhangi birine sahip olmazsın. Sonuç olarak belirli bir refah ve kafa rahatlığı içerisinde hayatını sürdürürsün. Adı üstünde ''Yalnız'' kendinden başka derdin olamıyor.

Kızlar Ne Diyor 6

• hangi anlamda yalnızlıktan bahsediyoruz, sevgilisi olmayanların yalnizliği mı yoksa herkes tarafindan terk edilmişlerin yalnizliğimi?

0|0
    0|0
  • yalnızlığın kalabalığı yoruyor artık.

0|0
    0|0
    • Yalnız insanlardan mı yoruldun?

• Dillere pelesenk olan şeyler bir noktadan sonra sıkıyor evet, çokta bir yerlere çekmemek lazım. Sadece ismi gibi kendi başına tercih edilerek uygulanan zararsız bir eylem sonuç olarak ;)

• katılıyorum

• Yalnız kalmayı sevmiyorum

0|0
    0|0
  • yalnizligi yasayan insanlarin kendi içlerinde baslayan eglenceleri vardir

0|0
    0|0
    • Katılıyorum :)
      Sadece içlerinde bastırdıkları bu lunapark delisi çocuğu dışarıya yansıtmıyorlar.

• Severim ben yalnızlığı insan bazen yalnız kalıp düşünmeli.

0|0
    0|0
  • Yalnızlık iyi bir fırsattır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...