Allah'ı bana anlatın desem nasıl anlatırdınız? Onun hakkında ne söylemek istersiniz 😊?

Allah'ı bana anlatın desem nasıl anlatırdınız?Onun hakkında ne söylemek istersiniz 😊?

2|2
2|12

En İyi Kız Görüşü

• Allah sonsuz merhamet sonsuz kudret ve sonsuz rahmet sahibidir Allah hay ve kayyumdur yaratılmamış ve doğrulmamiştir birdir ve eşi benzeri yoktur Allah çok bağışlayıcı ve yumuşaktır bizi tüm lütufları ve mucizeleri indirendir bizi koruyandır bizim için hayırlısını bilip hayırlısını verendir kulu ne kadar hata da yapıp tövbe etse her defasında onu bağışlayandır kulu ona bir adım gitse ona on adım yüz adım gidendir Allah kalplerimize sonsuz aşkı kotasız sevmeyi verendir Allah her isminde binlerce farkli mâna ve şifa ve mucize buldugumuzdur Allah hakkinda söylenebilcek okadar çok şey varki aslinda bazılarımız sevgilisinden yeni aldigi telefonundan arabasindan bile saatlerde bahsederken anlatirken Allahi sordugunda bir iki kelime bile edemiyolar Allah onlardan eylemesin

0|2
    1|1

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• harika bir şey sadece ona ihtiyacımız olduğunu bilmek, onu gerçekten çok seviyorum

0|2
    0|1

Erkekler Ne Diyor 11

• Allah, Yaratıcı, Tanrı, Evren. İsmi fark etmez ilah sonsuz güçtür, herşey tanrının içinde ve tanrıda herşeyi kapsar.

2|3
    0|1
  • Allah merhametlidir, O Rahimdir, O Rahmandır.
    Her gün 5 defa huzuruna çağırıyor, bizim derdimizi dinlemek icin.
    Bir sebep istiyor bizi affetmek için.
    Allah bizleri sevdiği kullarından eylesin. Bizleri Ona layik kul olmayı nasip etsin. Cehennem azabından korusun.

2|1
    0|0
  • Acizliğimi sadece O'na hiç çekinmeden gururla söylediğim yaratıcı.

1|2
    0|0
  • BİLMİYORUM. Klasik olacak ama ' Görmediğine nasıl inanırsın ' diye bir söz var. He müslümanım bu arada inancım var ama saçma yönde. Bana farklı bir olay gibi geliyor. Sanki 2 kişinin uydurmasıymış gibi bir şey.

0|0
    0|1
    • 25gün

dostum oyle ınanc mı olur 2 kışının uydurması n e demek tehlikelı konuşuyorsun bence. dunyada gormeden ınanan mılyarlarca ınsan var gormek ısteyıpte bı heykel bır ınek bır guneş de onlarda ortak koşup sapıtmışlar ımtıhan zaten bunu gerektırır onemlı olan gormden ınanmaktır kıymetlı olan budur.

• 25gün

sorgula tabı buna bişey demiyorum kac yıldır saoruguluyorum donup dolaşıp aynı noktaya gelıyorum atesıt lerle de cok tartıştım face tartışma sayfalarında

• 25gün

Tartismaya gerek yok. Herkesin seyi kendine. Baskasinin beni ilgilendirmez

• El Vedud

0|1
    0|0
  • insanlar (inandiklari) allahi neden seviyor, anlamis degilim. samimi olalim, yavsaklik degil mi bu? sjghsjjhs

1|0
    1|2
    • 26gün

@NothinglsEverything Yavşaklik olan kısmı neresi?

• 26gün

@Twobrokegirlss evet, allah elimi ayağımı dolandırttı ajshksf çılgın ya

• 26gün

Farkettim onuu

• şimdi bir anlatmaya kalksam onu anlatmaya sözler kifayetsiz kalır.

0|0
    0|1
  • Gizemdir.

0|1
    0|0
  • Her yerde O'nun varlığının delili varken neden sil dökeyim?

0|1
    1|1
  • Çocukken hep sakallı gözlüklü heybetli bir dede olarak hayal ederdim kendisini affetsin

0|0
    0|1
  • Gordugun ve goremedgn dsunum ve dusunemedigin , sonsuzlgun ve sinirlarin yaraticisi, affedıcı ve kahredıcı, herseye gucu yeten ve herseyin her iste kendisine ihtihac duydugu cok bagislayici , gorebıldgn ve goremedıgın herseyde en mukemmel muhendıslık mımarlık ve sanatkarlık gosteren TEK , ALLAH (cc)
    Not : onu en ıyı anlayabılmek ıcn ona en yakınlardan ol ve onun kendısıne soyledıgı ısımlerın anlamlarını bıl ve Onu ıcınde yasa

0|2
    0|0
Yükleniyor...