İzmirin bayanlarındaki kompleks ego nedir böyle?

Sevgili İzmirli bayanlar sorum sizlere dikkatimi çeken özellikle birşey var bazı izmirli kızların instagram profilini inceledim ve gerçek hayatta gördüm yani instagramda samimi içten güleryüzlü dediğim insan gerçek hayatta resmen hoyrat ötesi. bir iki ikişiyle yüz yüze karşılaştım öyle Hani İzmir insanı dobraydı? hani İzmir insanı güleryüzlü ve yufka yürekliydi? şuanki bahsettiğim durum ne yazıkki maske. ve kompleks biraz fazla görüyorum ve yakıştıramıyorum en ufak bir isteği yerine gelmediğinde fevri çıkışlar herşeyi beğenmez tamam saygı duyuyorum ama medeni memleket diyorsak ki bunları kadın tarafı çıkışarak yerine getirmek yerine daha üsluplu dile getirmezmi? resmen tavırları kenar mahalle üslubuna benziyor çoğuda. ne diyim görgüsüz kompleks egosu tavan bayanlarımı denk gelmişim.

0|0
2|2

Kızlar Ne Diyor 2

• Çoğu egolu ama görgüsüsüz ve egoluysa çingene olabilir. İzmir'de doğup İzmirli geçinende orda okuduğu için İzmirliyim diyende.

0|0
    0|0
  • Bide bir moka benzeseler

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Bende izmirde yaşıyorum ama çok havalılar o konuda katılıyorum sana ama bu konuda uzak durman gerkeiyor onlardan havasından geçilmiyor

0|0
    0|0
    • 24gün

peki kardeş yöntem uygulayalım onların tavan yapmış egosuyla biz alay etsek ne olurdu acaba.

• 24gün

ama kuru kuru alay edemezsin hiç bir fayda etmez bakar sana bu kim lan tipsiz benle alay ediyor diyer :D öncelikle çok şık çok güzel giyinmen lazım saçların filan fön çekili güzel gözükmen lazım ki o zaman alay edebilirsin o zaman çatır çatır çatlarlar başka türlü alay edemezsin kaideye almazlar ama böyle alay edersen vaay be bu kadar güzelim ama yakışıklı çocuk benimle alay der bozulur

• bu dediklerine katılmıyorum İzmir kızları daha candan anlaşılan sen karadeniz kızlarına rastlamışsın. Bu dediklerin onlar için geçerli

0|0
    0|0
Yükleniyor...