Hayat artık tat vermiyor ne yapmalıyım?

Sağlık problemi olan ailesi olmayan biriyim hayatın tadı anlamı yok ne yapmalıyım sizce aşırı sıkılıyorum bunalıyorum

0|0
4|1

Kızlar Ne Diyor 4

• Öncelikle etrafınızda mutlu görünen insanların bile tahmin bile edemeyeceğiniz sorunları olabileceğini bilin. Hayat hiç birimiz için kolay değil. Kimisi hastalıkla, kimisi fakirlikle, kimisi insanlarla sorun yaşıyor.. Öncelikle, çok tasvip etmesem de, durumu sizden daha kötü olan insanları düşünün. İmkanınız varsa onlara yardımcı olun. Bir gülümseme ya da bir tas çorba veya kullanmağınız bir eşyayı bile verebilirsiniz. Hem acınızı hafifletir hem de sosyal ilişkiler yardımcı olma fikri karşılıksız iyilik yapmanın huzuru emin olun size çok iyi gelecektir.

Başına gelen biri olarak, her an her hangi birimiz kötü bir hastalıkla karşılaşabiliyoruz. Ömür boyu sürecek bir hastalık olduğuna göre onunla yaşamaya alışabilirsiniz. Belki aynı hastalığa sahip olan insanlarla iletişim arkadaşlık kurabilirsiniz. Bu kendinizi yalnız hissetmenizi engeller. Sizi tamamen anlayan insanların desteği size iyi gelecektir.

Bir de, sizin bu masumane arzuhalinize canavarca intihar et diyen insanlar da var bu dünyada. Ya onlar kadar aşağı olsaydınız? İşte halinize şükretmenize bir sebep daha 😊

0|0
    0|0
    • 22gün

Çok teşekkür ederim vakit ayırıp uzunca yazmisssin :)

• 22gün

Araç beklemek derken :)

• 22gün

havalimanında servis bekliyordum.

• intihar et kurtul ya da mutsuzluga alış, karanlıkta evini bulmaya degil de karanlıgı evin yapmaya calıs
    bir de bol bol cıkolata ye

0|0
    1|0
  • Öl o zaman

0|0
    1|0
  • ne gibi bir sağlık problemi?

0|0
    0|0
    • 22gün

Geçmeyecek birşey hayatımı mahveden bir durum anlatmak çözüm olmuyor 😫

Erkekler Ne Diyor 1