Deliriyor olabilir miyim?

Yaklaşık 2 ay önce sanrılar görmeye başladım,ünde okuyorum derste yazılar büyüyüp küçülüyordu eşyalar renk degişiriyordu daha sonra birinin benimle konuşmaya çalıştığını duydum kendimle konuşmaya başladım,1 ay önce evde otururken kendimi gece Klübü gibi bir yerde gördüm başka varlıklar vardı rüya gibiydi ama gözüm açıktı. Karanlıkta uyuyamaz oldum kabus gibi biri beni takip ediyor gibi hissediyorum ne yapmalıyım nasıl düzelirim?

0|0
11|13

En İyi Kız Görüşü

• acilen doktora başvur

0|0
    0|0
    • 28gün

Psikolog apla ilgilensen ya biraz.
      Yorumuma bakar mısın?

• 28gün

destek tedavide ses tonunun bile önemli olduğunu bildiğini düşünüyorum etik değil üzgünüm

• 28gün

Bilmiyorum
      Şavkart beni apla 😉

En İyi Erkek Görüşü

• İlerleden bir psikiyatriste görün bunlar normal şeyler degil ailenden de çekinme onlar senin ailen sonuçta sana destek olucaklar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Durugörü olabilir mi ki?

0|0
    1|0
    • 28gün

Bilemiyorum 1-2 kere rüyamda gördüm olacak şeyleri

• 28gün

Bunun üzerine düşmelisin, çok insanın sahip olduğu bişey değil bide fazla dillendirmemek gerekir

• kardeşim böyle kendini korkutma yinede bir psikoloğa danışmanda fayda var. kimse seninle dalga geçip yargılayamaz. bunu kendine sıkıntı etme yani. bir uzmandan yardım almakla başlayabilirsin. :)

0|0
    0|0
    • 28gün

Ailemin haberi yok, birde hastaneye falan kapatirlar mi okul etkilensin istemiyorum

• 28gün

durum daha kötü hal alabilir. ailenin bunu bilmesinden utanıyor ya da çekiniyor olabilirsin ama aile bu ne olursa olsun en büyük destekçin ve yanında olacak kişiler. yazık etme kendine. okulunu dondurup tedavi olabilirsin. belkide hastalık bile değildir. bunu ilk önce ailenle paylaşıp sonrada psikologdan yardım almalısın. bu çekinilecek konu değil.

• Seni etkileuen bisey oldu mu ya da cevrende farkli bisey oldu mu

0|0
    0|0
  • Paranoid sizofren olabilirsin psikiyatriste git

0|0
    0|0
  • İlk ne zman oldu ne olmuştu o gün

0|0
    0|0
    • 28gün

2 ay önce başladı önce başıma ağrı girdi gözümün önünde birsürü surat sembol geldi 1-2 saat sürdü sonra geçti

• 28gün

Yok olmadı

• 28gün

Eğer maddede kullanmiyorsan
      Paranoid bozukluk yaşiyorsun
      Bir çok etkenden sebepten olabilir hayatini yaşadklarni ve hissettklerni bilmedğm için yorum yapamiyorum.

• Psikozsun

0|0
    0|0
  • kuran okumayı veya namaz kılmayı denedin mi?

0|1
    0|0
  • kuran oku , ibadet et , kelimeyi şehadet getir

0|0
    0|0
  • Zor bir dönem mi yaşıyosun depresyon filan? Eğer bunalımda filan değilsen aklıma büyü geldi direkt

0|0
    0|0
  • Eğer gaipten sesler duyuyorsan büyük ihtimal şizofreni başlangıcı. Gecikmeden doktora görün. Sadece psikolojik değil aynı zmnda nörolojikte bir hastalıktır

0|0
    0|0
    • 28gün

Galipten sesler demeyelim de kendim kendimle konuşuyor gibi :D birsey düşünüyorum biri yorum yapıyor.. öyle birşey işte

• 28gün

bir psikatrse git sor.

Erkekler Ne Diyor 12

• Kardeş Allah yardımcın olsun, okurken bile bir tuhaf oldum

Şizofreni başlangıcı olabilir, burada duracağına bir doktora git

0|0
    0|0
    • 28gün

birde psikoloji okuyorum hale bak. Ailemin haberi olsun istemiyorum, ilaç falan yazarsa okulu da etkiler o yüzden gidemiyorum

• 28gün

Sen git git, bu ihmale gelmez.
      Hangi ünv?

• 28gün

Ufuk universitesi

• Arkadaşım, mutlaka tıbbi yardım al. Ailen öğrenir diye çekinme çünkü doktora gitmediğin için durumun kötüleşirse tedavi çok daha uzun ve senin için zorlayıcı olabilir. Öyle bir durumda öğrenmedik kimse kalmaz. Şimdi en azından ailem dediğin insanlar duyabilir sadece. Hiç çekinme, tekrar söylüyorum.

0|0
    0|0
    • 28gün

Söylemekten de çekiniyorum ailem direk başımıza bir bunu acmamistin falan diye yargilarlar. Psikoloji okuyorum birde okulu etkiler mi?

• 28gün

Ailene söylemek zorunda değilsin. İstersen söylemeyebilirsin ama sırf bu yüzden durumu umursamazlık yapma. Okulunu etkilemez bence.

• şizofren başlangıcı gibi geldi. yapabileceğin en doğru şey bir psikiyatriste gitmek. sana en doğru bilgiyi o verebilir

0|0
    0|0
    • 28gün

Kendi başıma atlatamam mi

• 28gün

tabiki atlatabilirsin ama sorununun ne olduğunu tam olarak bilmiyoruz. karşılaşacağın yanlış bir psikolojik durum ya da deneyeceğin yanlış bir yöntem üstünde kalıcı etkiler bırakabilir. birde psikoloğa gitmeyi utanç verici bulur bazı insanlar, onlardan olma. Allah yardımcın olsun 1 Fatiha 3 ihlas Felak nas oku :))))

• Çok ciddi psikolojik rahatsızlıklar Bunlar en azından Öyle gözüküyor aklıma şizofreni olup olmama ihtimali geldi ama umarım değilsindir En iyisi bir an önce ve derhal psikolojik tedavi almalısın

0|0
    0|0
    • 28gün

Bilmiyorum az once yaşadım derimin soyuldugunu gördüm 2-3 saniye çok kötü :/

• 28gün

Tedavi ol bir an önce.
      Hiç normal değil bu dediklerin

• Kardeş bir psikiyatriye görün

0|0
    0|0
    • 28gün

Kardeşim ailemle yaşıyorum her türlü haberleri olur

• 28gün

Öbür türlü eğer bir hastalık var ise artacak, bu sonuç daha mı iyi?

• Banyo yaparken biri varmış gibi hissediyor musun ya da bazen arada sesler duyuyor belki de yanında gölge geçtiğini hissediyor musun. Yalnızken garip sesler duyuyorsun akşamları tv açıkken ya da telefonla uğraşırken korkmuyorsun ama bunları bırakıp uyumaya giderken korku başlıyor

0|0
    0|0
    • 28gün

Bir anda geliyor korku durduk yere. Aksamları zaten tek kalamaz oldum erkenden uyuyorum etrafımda başka kişiler var gibi hissediyorum

• 28gün

Hiç ilgim yok :D psikoloji okuyorum ama fark eder mi

• 28gün

Öyle mi? O zaman psikoloji okuyan birime psikoljik etki aramak komik olur😃😃😃

• Hangi fantastik kitabin konusu bu?

0|0
    0|0
    • 28gün

Ne konusu kardes ne kitabı?

• 28gün

Ne yasadiysam onu yazdım.

• ekibe hoş geldin.

0|0
    0|0
    • 28gün

Hoş bulduk :D

• 28gün

Bizim gibi sorunlu sanılan insanların dünyayı daha iyi yönetebileceğini biliyor muydun

• Psikologa basvurabilirsin.

0|0
    0|0
  • kendinle konuşuyorsan sorun yok
    ama kendine cevap verip birde kavga ediyorsan sıçmışsın

0|0
    0|0
    • 28gün

Cevap veriyor bazen alay bile ediyor.

• Atıyo hamına😂😂

0|0
    0|0