Arkadaşlar çok yorgunum ne yapmam lazım?

Arkadaşlar çok yorgunum ne yapmam lazım? Burda bir sürü gereksiz soru oluyor bir tanede ben katayım dedim cok yorgunum ne yapmam lazım cok gerizakalıyım cunku bılemıyorum. (bılemıyorumu ısteyenler kerimcan tarzıda söyleyebilir tabi)
Arkadaşlar çok yorgunum ne yapmam lazım.?

Güncellemeler:
24gün Buralar değerlenir arkadaşlar
24gün cok guncel

0|0
16|6

Kızlar Ne Diyor 16

• Duş şu an bu yorgunlukla uyusanda dinlenemezsin bize üniv hocamız hep öyle derdi ayaklarını da yüksek bir yere kaldır

0|1
    0|0
  • Dinlen ya da duş al :D

0|1
    0|0
  • Uyumak iyi gelir belki birde sıcak duş.

0|1
    0|0
  • az yemek ye

0|1
    0|0
    • 24gün

bak onu yapamıyorum işte bünye alısık değil aza ama ekmek vs yemiyorum sağlıklı besleniyorum meyve cok iyiyorum

• uyu geçer

0|1
    0|0
  • uyuu

0|1
    0|0
  • Kahve iç

0|1
    0|0
  • yat zıbar

0|1
    0|0
  • O zaman koş 😂😂😂

0|1
    0|0
  • Uyuuu ii tat zibar

0|1
    0|0
  • dinlen, bir kahve iç veya ayaklarını sıcak suya sok ne bilim ılık banyo da iyi gelir

0|1
    0|0
    • 24gün

ayaklarımı sıcak suya sokma fikri ne güzel ya :D duştan yeni cıktım zaten ya üşütüyor insan cıkınca o yüzden kahve belki olabilir ama oda ne bilim şekersiz falan

• Sicak bir duş sonra çay biraz çikolata ve uykuuu

0|1
    0|0
    • 24gün

ya kaç aydır hatta ckolata yemediğmi bilsen halime acısın spor yapıyorum diye ki gerçi sporcu vucududa tam cıkaramadım kilo falan pek yok ama işte bunye ckolatasızlıkla olusan mutsuzluga alıstı galba. duşuda yeni aldım ya üşüyorum cıkınca işkence gibi. ama çay belki olabilir şekersiz oda :(

• 24gün

3. Senem :)

• 24gün

peki o zaman geri aldım lafımı

• yemek duş uyku ben öyle yapardm

0|1
    0|0
  • Hacamat yaptır bilader bire bir valla yorgunluğa

0|0
    0|0
    • 24gün

o neydi ya bu bardakla yuvarlak iz mi cikartma faan mıydı? bu arada birader değilde biladeer lafını izmirliler kullanır

• 24gün

Ben senin iyiliğin için dedim keyfin bilir

• 24gün

teşekkür ederim ama:))) üşengeçliğim hat safada :D

• Kerimcan tarzi bilemiyorum nasil oluyor. beni aydinlatirmisinz 😀ben nasil bunu bilemem asil gerizekali benim.

0|0
    0|0
  • Eğer uğraştıysan Ve yorgunluğunun bittiğini düşünmüyorsan hepsini boşver. Çünkü belli ki sen zihnen yorulmuşsun. Onun için farklı çözüm yolları geliştirmelisin.

0|1
    0|0
    • 24gün

oha bir dk nerden bildin bak böyle bir cevap beklemiyordum nası olsa millet dalgaya bakıyor diye

• 23gün

teşekkür ederim edicem:)

• 23gün

Rica ederim:)

Erkekler Ne Diyor 6

• kardeş aynı sorun bende de var bir ilaç olsada böyle içinde fırlayacağın extasy etkili ama bağımlılık yapmayan ahahah :D Öyle fırlatacak bir yiyecek yok mu ya. Enerji kaybı yaşıyoruz resmen

0|1
    0|0
    • 24gün

knk yulaf falan var sütle onu yıyyorum atlarda bundan yiyo efsane koşuyolar ama ben hala yorgunum

• 24gün

ben de ıkı gunde toplam 6 saat uyudum ınan bunyem arkamdan bana sövüyordur

• 24gün

kendı capımda spor yapuıyorm şeker sadece meyvedekileri yiyiorum ya

• kayfe iç

0|1
    1|0
    • 24gün

kahve benım daha cok uykumu getiriryor benım bunye kismede yok

• Dinlenmeyi dene

0|1
    0|0
  • amuda kalk

0|1
    0|0
  • İlk önce duş alıcaksın su sıcaga yakin olsun bacaklarin agriyosa elinle ovalayarak suyu tut ki yorgun sivisi olan laktik asit sivisini dagitabilesin.. Duştan ciktiktan sonra bir süt iç ve ayaklarini dikerek uzan.. kan dolasimi olsun.. En onemlisi telefonu birak :D

0|0
    0|0
  • Uyku sart, sonra icki sigaradan uzak dur. yagli seyler yeme. kendini yoracak seyler yapma gerekirse vutamin takvlyesi al.

0|0
    0|0
    • 24gün

ya hayatımda şeker yok sadece meyve ve form ürünleri var onlardakilerde sağlıksız degil onun dısın yağ yok içki siigara yok kötü birşey yok ama vucut sanırsın 80 yaşında hay ben böyle işin...

• 24gün

saolsın knka

• 24gün

Rica ederim

Yükleniyor...