Mesajlaşırken konu bulma görevini karşı tarafa mı yıkarsınız?

Genelde bunu kızlar yapıyor. Muhabbet iyiyse zaten konu gelir. Şahsen kısa cevap verene kasmam zaten 👍

#NoStress #Chevalier

Güncellemeler:
23gün Efsane fotoğraflarını benden mahrum bırakmayan sistemede teşekkürler! :/

0|0
27|7

Kızlar Ne Diyor 27

• konuşma niyeti olmayınca zaten istediğin kadar konu bul kısa cevap verince muhabbet olmiyor😅😅😅 ama bir konu açıyorsun iki tarafta konusunca açılıyor gidiyor konular 😅😅😅

0|1
    0|0
  • Konuşurken konu bulma arayışında olduğum kişilerle konuşmam.
    Sohbetini sevdiğim kişilerle zaten ister istemez konu çıkıyor.

1|2
    0|0
  • Konu bulucağız diye kasıyorsan elektrik tutmuyor. Konuşmamak daha iyi.

1|1
    0|0
  • İki taraf da konuşmaya hevesliyse zaten konu sıkıntısı olmaz oturup saatlerce dünyanın yuvarlaklığı hakkında bile konuşabilirler. Mırın kırın ne konuşsak ne etsekle yürümez iş.

1|2
    0|0
  • Genelde evet 😬

0|1
    0|0
  • Değişiyor

0|1
    0|0
  • Hayır konusmayi istediğim biriyse cok yaratici olabilirim

1|1
    0|0
  • Ya benim muhabbetim iyidir konuşmak istemediğim insanla konu bul a dönerim sonra da görüldü atarım zaten

0|1
    0|0
  • Konu bulma sorunum var.

0|1
    0|0
  • konu bulurum ben ya

0|1
    0|0
  • Kisa cevap verene kasmam zaten ne demek

0|1
    0|0
    • 23gün

Yani nasıl desem konu bulmakta çabalamayan naber desen iyiyim diyen tipler.

• Konu bulmakta zorlanıyorum. Konu bitince de vedalaşamıyorum ayıp olur diye ama karşımdaki de vedalaşınca garip hissediyorum

0|1
    0|0
  • Hayır tabiki.

0|1
    0|0
  • Katılıyorum muhabbet iyiyse konu kendiliğinden geliyor

0|1
    0|0
  • genelde ben konuşuyodum :D

0|1
    0|0
  • Benim o şahıs 😂 bende yapıyorum malesefff😞

0|1
    0|0
  • evet genelde ne sorucağı mı bilemem

0|1
    0|0
  • genelde evet

0|1
    0|0
  • Yok ya, karsimdaki kisiyr alistigimda zaten ben veya o farketmez konu aciliyor. Kisa cevap konusuna gelirsek, umrunda olmadigini falan dusunurum :/

0|1
    0|0
    • 23gün

Kısa cevap veren umursamıyordur zaten sende onu umursamamalısın 👍

• 22gün

Ben umursamamazlim yapamiyorum iste, birisi bir hata bile yapsa en ufak iyiliginde kotulugunu unutabiliyorum, bundan kurtulmam lazim.

• mesajlasırken konu bulmada sıkıntı yok da konusurken zorlanıyorum ama @opesella ve @Hüzün_Kovan_Kuşu yla konu hıc bıtmıyo :)

0|1
    0|0
  • yok hep ben hiç susmuyorum zaten

0|1
    0|0
  • Erkeler yagiyor

0|1
    0|0
  • Hayır bende konu bulurum o da... hem konu cokkk

0|1
    0|0
  • Konu kendi doğar zaten.

0|1
    0|0
  • ne saçma bir durum ya çok yaşadım

0|1
    0|0
  • Yıkmam

0|1
    0|0
  • Konu bulma görevi ilk erkeğe aittir

0|1
    2|1

Erkekler Ne Diyor 7

• Erkeklerin bu konuda sıkıntı çekeceklerini sanmıyorum. Konu mu kalmadı bir saç makyaj çıkar ortaya çıkarmana da gerek yok çıtlat yeter :D Hangi ürün nerde hangi fiyata indirimde, havası rengi nasıl, bir arkadaşında görmüş ama yakışmamış, sivilce yaparmış, teni açarmış saatlerce konuşabilir hemde zevkle nefes bile almadan heyecanla :D

0|1
    0|0
  • sohbetim iyidir ama bazen karşı tarafı incelemek adına susarım ne konuşur ne anlatır diye... ve söyle de bir huyum var kısa cümleler bir tarafa kelimeleri kısaltıp kısaltıp yazanlara bile tahammül edemiyorum

0|1
    0|0
  • konuyu bulursa bulr bulmazsa hadi eyvallah

0|1
    0|0
  • Benden bekleyenlere en fazla 2 3 şey yazarım daha da yazmam, genelde bu türdekiler kezban oluyorlar zaten

0|0
    0|0
  • mesajlaşmak zor iş

0|0
    0|0
  • Hayır.

0|0
    0|0
  • Çok kasmam bulmak için kendi bulmayıp o görevi bana yıkanlarla işin olmaz zaten, ya cahil donanımsızdır ya da kezbandır

0|1
    0|0
Yükleniyor...