Düşüncelerinizi söyler misiniz lütfen?

her yerde kendimi fazlalık hissetiyorum aslında arkadaş canlısıyım ama işte bilmiyorum insanları çok önemsiyorum galiba en küçük şeylere kırılıyorum birçok dostum dediğim kişiyi samimiyetsiz bulmaya başladım karşımdaki insanla bana özel bişi yok yani benle nasılsa herkesle öyleler sizce neden böyle düşünüyorum

Güncellemeler:
28gün bu durumda ne yapmam gerekiyor o zaman çok kafaya taktığımı biliyorumda üzülmekten bıktım

0|0
1|19

En İyi Erkek Görüşü

• yeterince kırılıp incindikten sonra iyice duygularını kaybedip benliğini yitirince olgunlaşıp hiçbişeye üzülmeyip hissizleşip duygusuzlaştığın zaman,, işte o vakit kendini fazlalık değilde '' sadece kendim için '' olarak göreceksin ;) zamana bırak

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Böyle düşünme :)

1|0
    0|0
  • Fazla düşünüyorsun

1|0
    0|0
  • Alinganlik had safhada sanirim. Yasin kucuk oldugundan zamanla alisacagini dusunuyorum. Olmazsa psikologa gidersin

1|0
    0|0
  • Benimde senin gibi bir arkadaşım vardı yapman gereken bence az ama öz dostun olsun insan çok kişiyle samimi olunca gerçek yuzlerini goruyorsun karşı tarafın

1|0
    0|0
  • Ben çevremde senin gibi kişileri görünce, manevi olarak onlara sahip olmaya çalışıyorum. Benim gözümde çok değerli insanlar oluyorlar genelde. İnsana güzel değer veriyorlar ve genelde de kıymetleri bilinmiyor.

Fazlalık olan sen değilsin. Seni hak etmeyen kişilerle arkadaşsındır bence

1|0
    0|0
  • Benim tam lise 3 te ki halimsin genelde senin ve benim yapımda insalar zor bulunur o arkadaş dediklerin aslında menfaatçi bir kaç topluluk türkiyenin emin ol %90 ı bu topluluk senin bir şekilde okulda adın iyi amaçla diyorum adın çıksa bir yaptığın başarıda duyulsan okulda o senle samimiyeti az olanlar götünden ayrılmaz kendi tecrübe mi sunayım dedim emin ol en yaralısı şu an söylediğim olacaktır.

1|0
    0|0
  • Olgunlaşıyorsun. Herkes maske takmış, çıkar üzerine sosyal ilişkiler kuruyorlar...

1|0
    0|0
  • Rahatlamaya ve sevgiye ihtiyacın var

1|0
    0|0
  • Kendin cevabini vermissin zateen

1|0
    0|0
  • fazla düşünme

1|0
    0|0
  • O yaşlarda olur öyle şeyler

1|0
    0|0
  • bence bana göre birisin

1|0
    0|0
  • Galiba aynıyız aşağı yukarı?
    Bikaç bişiyi merak ediyorum da yengeç burcu musun?

1|0
    0|0
    • 28gün

başak burcuyum fakat burçtaki özellikler çok beni ifade etmiyor

• 28gün

xpermi gerkiyor

• 28gün

İşte ben daha yeni actigim icin 2 ye cikmam lazim atamiyorum. Sen 2 xper oldugundan atabiliyorsun. Sen atarsan (Çin işkencesi yeminle) ben de cevap yazabiliyorum.

• Böyle düşünüyorsun çünkü hak etmeyecek insanlara hak etmeyecekleri kadar eğer veriyorsun

1|0
    0|0
  • merhaba cok iyi bir durum degil bence gercek samimi doslara edinmelisin buda kolay degil

1|0
    0|0
  • hiç öyle bir tipin yok de yok aslında

0|0
    0|0
  • bilemeyiz

1|0
    0|0
  • fazlalıksın

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Hassas birisin galiba yakin arkadasimin tekide oyle ona bir sey soylerken 7 defa dusunuyorum. gercekten kasinti oluyo ama gercek bir dost buldugunda gecer

1|0
    0|0
Yükleniyor...