Kadınlar kutsal varlıklar anladık.. Peki ya erkekler?

Kadınlar kutsal varlıklar anladık.. Peki ya erkekler?
"Kadına şiddete hayır!"
"Kadınlar çiçektir.."
"Kadınlar narindir.."
"Kadınlar cevherdir.."

Kadınlar.. Kadınlar..
Anladık kutsalsınız..
En değerli varlıklarımızsınız..

Peki biz erkekler neyiz?

Bir cinsi yüceltmek için, diğerini itin münasib yerine sokmaya gerek var mı?

Ne kadar adilsiniz bakalım..
Sizin gözünüzde biz neyiz?

#Vesselam

Güncellemeler:
25gün ..

4|1
13|10

En İyi Kız Görüşü

• erkek her zaman güçlü olmalıdır. ona muhtac olan kadınını ve cocugunu belkı de aılesını ayakta tutmak ıcın ayakta durmaları gerekır.

belkı mesaıye kalırlar: belkı cocuguna oyuncak almak ıcın cebındekı sımıt parasını harcamazlar. belkı duygularını bellı edemezler "erkekler aglamaz!" tabırıne karsı. belkı gururlarından kavgaya karısır cıddı hasarlar alırlar.

onlar bır aıleyı gecındırmek ıcın ıcındekı duygusal benlıklerını guclu nıtelık tasıyan bır golgeyle kapatmaları gerekır. belkıde yalnız "golge" olurlar..

erkek olmak zordur. cunku bu mılletın erkeklere karsı onyargıları vardır...

-erkegın gozu kadına degdıyse sapık
    -otobuste yol vermedıyse kaba
    -calısmıyorsa sorumsuz
    -az kazanıyorsa zaten en gerı planda..

***kıralım bu su-i zanları

1|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• bu kadar kutsal varlık erkeklere sunulmuş...

2|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Diğer cinsi küçülterek ötekini yüceltemezsin. Biz farklı cinsler olduğumuza göre iki cinste aynı yücelikte. Çünkü farklı özellik ve donanımlara sahibiz.

0|1
    0|0
  • kadinlar kutsal ve ustun erkeklerde de guc ve liderlik var bnce tartismaya gerek bile yok dogada hicbi varlik digerine gore daha degersiz ve gereksz değil

0|1
    0|0
  • ADAMM gibi olan erkekler yüreğimizin direğidir
    ADAMM gibi olan erkekler hayatımızın MERKEZİDİR
    Yasama sebebimiz, kollarının altına sığındığımız soğuk gecelerde ayaklarımızı ısıttığımız bas tacıdır onlar ☺️☺️☺️

0|1
    0|0
  • O kadınlara şiddet uygulayan erkekler
    Kadınlara narinmiş değilde köle gibi kullanlar sizlersiniz
    Kadınları sırf çıkarı için mal yerine koyan sizlersiniz
    Kadınları aşşağılayıp hor gören sizlersiniz
    Bu kelimelerin cumlemerin söylenmesindeki en büyük etken sizsiniz zaten. ne olduğunuzu sen duşun

2|0
    0|3
    • 26gün

Bunu yapan 100'de 10 luk cahil kesim..

Ben ne babamdan ne amcamdan ne de çevremde böyle bişeye şahit olmadım..

• 26gün

Bu yazdıklarım kafama göre mi yok rtık ya😂 kadınlara yonelike kotu şeyler yapıyorsunuz ki sürekli kadınları korumaya yönelik reklam cümle söz vs uretiyorlar dimi

• 26gün

Bak bunun varlığını inkar etmiyorum..

Vardır illaki..
      27 yıldır dinliyorum bu ninniyi..

Ama bu kadar yüksek bir orana sahip olan şey neden benim etrafımda yok?

%50lik bir oran versen bu her iki çiftten biri kadınına şiddet uyguluyo ya da senin söylediklerini yapıyor olurdu..

Bunun benim çevremde illaki cereyan etmesi gerek.. Ama 27 yılda hiç denk gelmedim..

Boşanan tanıdığım bile yalnızca bir kişi.. O da kocasının özründen şikayetçi olduğu için.. Şiddet yok..

Ve ben Türkiye'nin göbeği Ankara'da yaşıyorum.. Sonuç şu.. Bu bahsettiklerin Türkiye genelinde %10'a tekabül eder.. Belki o bile değil..

• Hayatımda erkekliğin tanımını yapabileceğim biri olmadı hiç. Dölleyip üremeye yarıyor. Geri kalan herseyı ben yapabiliyorum zaten.

Ayrıca kutsal filan değilim. Çicek miçek hiç değilim. Cinsiyetci olmayın, insan olarak bakın

0|1
    0|0
  • Kadinda erkekte kiymetlidir 😀Allah'in yarattigini begenmemek asagilamak küçük düşürmek bize yakismaz.🙈🙈kiymetlisiniz yani bisey demiyoz 😂

0|1
    0|0
  • Kadinda erkekte insandir. Herkes boyle gorse sorunlar olmaz.

0|2
    0|0
  • Anlamadınız. Anlamış olsaydınız böyle bir soru sormazdınız bayım.

1|0
    0|1
  • erkeğin el üstünde tutulmaya ihtiyacı yoktur ondan...

0|1
    0|0
  • Erkeksiz olmaz

0|1
    0|0
  • Kadın, kadındır çiçek babandır

1|0
    1|2
  • 😎 odun

0|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 9

• Kadın yaratılış fıtratı olarak erkeğe karşı bencil bir varlıktır.
    Ayrıca Peygamber Efendimiz Miraç'tan dönerken Cennet ve Cehennemi gördüğünden dolayı Ashab-ı Kiram sordu...
    Cehennemi anlatırken;
    "Yakıtı taşlar olan ateşi ve kadınların çokluğunu gördüğünü" belirtti.
    İslam ahlakı ile nurunnur olmayan kadın şeytanın maalesef kölesidir.
    Şeytan kadını çok kolay kandırır; bknz. Hz. Adem ile Hz. Havva'nın yasak meyve ile imtihanı.

1|1
    1|0
  • kadın kadınlığı erkekte erkekliğini bilse o zaman kadro tamamdır okeye 3. de 4. de 5. de gelir minik minik :D

0|1
    0|0
  • Kadinlar kutsal falan degildir seyyah.. yeryuzundeki hicbir kadin sifati yoksa onunde ardinda lutf degildir erkege.. anamsa bacimsa karimsa kizimsa eyvallah, basimin ustunde.. yalniz dusunebilen insan icin cok feci laflar koymussun tevrik ederim.. cikartma kalsin oyle.. lafa gelince ama ben kadinim!! Lafa gelince amma ben kadinim.. diger yarım olmak yetmiyorsa az otede oynasin.. alayi!!

0|1
    0|0
  • Sen ne olsun istiyon :/

0|1
    0|0
  • Biz erkekler onların köleleriyiz işte. Siyonist Yahudilerden farkı yok bir çok feministin ama farkında değiller. Kendileri en yüce varlıkmış. Bence kendileri gördüğüm en tembel varlık.

0|1
    0|0
  • Erkekler odundur kodum mu oturtur :)

0|1
    0|0
  • İşte güzel bir noktaya deyindin , teşekkürler

0|1
    0|0
  • Araba iyiymiş brak kadnı BMW yeter

0|1
    0|0
  • Erkekler kadinlarin kolesidir. Kadinlar kutsal olduklari icin tapmalari gerekir

1|0
    3|1
Yükleniyor...