Millet vekili olsan gençler için neler yaparsın?

Millet vekili olsan gençler için neler yaparsın?

Ben olsam daha öğrencilere daha çok burs çıksın diye çalışırım. öğrencilere daha rahat yaşam alanı sağlardım. öğrencilere ücretsiz özel bol çeşitli yemekhanelerin yapılmasını isterdim. siz bunlara ek olarak ne yapmak isterdiniz?

1|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

• Eğitim sistemi komple değişir herkez neye yatkın ise ona yönelsin zorunlu imam hatipler olmazdı eğitim sistemi bu kadar dayatmali olmazdı

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• yazılı sınav yerine daha çok uygulamalı öğretmeli eğitim modeli getiririm daha sonra mülakata giren öğrenciler yabancıysa torpil yaparım tanıdıksa Kizkaçıran yaparim.
    torpil ve kizkaciran iki çeşit küçük patlayıcı madde için kullanılıyor

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Eğitim sisteminde küçük çaplı değişiklikler için on ayak olurdum

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Bir şey yapmazdım. Çünkü halk özellikle ülkemizde ki insanlar iyilikten çok kötülükten anlar. En basit örneğiyle Ilyas Salman in dürüst memur rolüyle oynadığı film her şeyi anlatıyor. Başka bir örnek daha vereyim. Dayım sakarya uni de doctu. Bir doç ikinci ogretim lerin dersine sırf para kazanmak için o derse giriyor gibi yapıyordu ama gitmiyordu. Dayım da şikayet etti bunu. Madem derse girmiyorsun bari bırak başka hoca girsin ders anlatsın çocuklara. Işte dayimi tehdit ettiler adam Marmara unu gitti. Sakarya unisi kaybetti ve o diğer hoca hala sakarya da. Işin asli bu ülkeye iyilik yapanlar yaramıyor.

0|1
    0|0
  • Bir ülkenin gelişimini, ileride işçi olacak öğrenciler değil, patron olup işçilere istihdam sağlayacak girişimciler sağlar. 2000 liraya çalışacak öğrenciye değil, fabrikalar kuracak girişimciye destek için yasa tasarısı çıkartırım ki ülkem kazansın. Öğrencilere verilen para girişimcilere verilse, Amerika'dan farkımız kalmazdı..

0|1
    0|0
  • Burs imkanlari saglamak

0|0
    0|0
  • modern lise üniversite açar şuanki lise ve üniversiteleri kapatırdım.

0|0
    0|0
  • Herkese karı sloganı ile işe başlarım 😄

0|0
    0|0
Yükleniyor...