1 saat boyunca takip eden er kişi ne içmiştir sizce.. Nerden geliyor bu cesaret taciz degilmidir bu😡?

Arkadaşımla parka oturduk bugün. 2 tane tipte durmaksızın bakıyor. Rahatsız olduk kalktık çarşıya geçtik. Nerdeyse 1 saat boyunca dolaşıp gezmisizdir dükkanları. sonra wc ye gidelim dedik tenha biyerdeydi.
Yanimiza gelip tanışabilir miyiz? dediler takip etmelerinden utanmadan üstelik herkesin içinde de gelemediler Tenha biyere girmemizi beklemisler sinsirellalar.

1 saat boyunca takip etmiş sorunlular ya.
Nasıl bir cesaret bu ya bildiğin taciz. Parkta bakislariyla rahatsız etmeleri takip etmeleri.

Siz ilk defa gördüğünüz bir insan için yaparmisiniz böyle bişey.

Ne içiyor bu insanlar?

0|0
9|18

Erkekler Ne Diyor 18

• Bunlar anormal insanlar belkide sapıklar,. insanlara ve hele hele o sözlerine kolay kolay inanmayın, Allah korusun insanın başına kötü bir iş bile gelebilir

1|0
    0|0
  • Benim annemede yolda demiş öküzün biri arabasıyla durup, tanışabilir miyiz? Ne kadar sinirlendim bir bilsen.

1|0
    0|0
    • 26gün

Mal mk saflari

• 26gün

Yahu onu geçtim ne münasebetiyle 1 saat boyunca takip ediyorsun

• 26gün

Evet katılıyorum. Ne cesaret ya?

• Polise ya da esnafa söyleseydiniz keşke mk çocuklarını

1|0
    0|0
  • o da şimdi senin gibi düşünüyor olabilir bu yuzden takılırken başkaları tarafından izlenme düşüncesiyle değil insanları izleme düşüncesiyle takılırsan daha çok eğlenirsin -baba baba bugün birini gördüm parkta baş parmağı üzerinde şınav çekiyordu çok ilginçti.. gibisinden :D

0|0
    0|0
    • 26gün

Ben zaten öyle bakıyorum ki tip tip bakmaları hos değil. bir insana 2 saat gözümü dikip bakmam

• hay allahım bizim türk kızları bu ne hava ya

1|0
    2|0
    • 26gün

Ne havasi ya ne haddine bizi takip etmeleri

• 26gün

bak küfür etme kötü konusrum

• 26gün

Ahahahhahah bunu küfür olarak algiliyorsun ve bide bana havalı diyorsun. Annene yapılmasını hayal etmek bile seni sinirlendirdi. Ne haddine bana havalı diyorsun ki.

• Asla yapmam

1|0
    0|0
  • Benim tanıdığım Cesar onlara ağzının payını vermiştir kesin 💪💪💪💪

1|0
    0|0
  • Yakışıklı gelmemiştir gözüne adı taciz olmuştur

0|2
    1|0
    • 26gün

Sorunlusun. Damayacanaya kerkinen insanda; damacana bana göz kirpti demişti zaten..

• issiz biyerde değilde her kesin icinde güzel oldugunu ve tanışmak isterim derdim onların derdi başkadır

1|0
    0|0
    • 26gün

Ya tamam tanışmak istersin normal de 1 saat boyunca takip etmek nedir ya. bide isiz bir yerde diyorlar gelip

• 26gün

dünya bu herkesin niyeti aynı deyil

• Polisi ara belli olmaz tecavüzcüsü var saptığı var herşey olur

1|0
    0|0
  • Gelip konuşmasaydı başlık şu şekilde olacaktı,
    Bir saat beni kesen çocuk neden gelip konuşmazki?

0|1
    2|0
    • 26gün

Bunu sana yapsalardi başlık şu şekilde olurdu
      Bu şerefsiz evladını nasıl öldürebilirim

• 26gün

Senin annene yapsalardi*

• Yapmam. Onların niyeti sapıklık da olabilir.

1|0
    0|0
  • Görürüm, beğendim mi? Bakışını yakalamaya çalışırım. Yakaladım mı? Gider tanışırım. 1 saat ne takip edecem... Türkiyede daha 30-40 milyon kadın var.

0|0
    0|0
    • 26gün

Beni sinirlendiren de bu zaten. İnsan gibi orda gelin konuşun. ne takip ediyorsunuz ki. Bide tenha da sıkışiriyolar

• Sen ne içiyorsan onu içiyorlar kezban

0|0
    2|0
  • bakışlarınıza dikkat edin siz bazen takip ediyormu diye bakarken o kekolar aha kız baktı diyip peşinize takılabilir

0|0
    0|0
    • 26gün

Kime ne mk benim bakisimdan beni mi suçlu oldum baktım diye zkseler kesin acmisindir dersiniz

• 26gün

seni suçlamadım sadece bazı insanlar kafasında kuruyor elbette yaptıkları doğru değil sadece abazalarn hareketinize bir sebep bulup peşinize takılmasından bahsettim yanlış fakat ülkemizde bu tür insanlar çok ne yazıkki dikkatli olmanız gerekli zihniyeti bozuk çok insan var keşke birdakine daha dikkatli olun en azından yardım isteyin

• Atatürk parkında öyle tipler olurkı hep😄😄

0|0
    0|0
  • Sanmam seni takip edeceğini belki seni çocuğuna falan benzetmiştir

0|0
    0|0
  • Su..

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Daha önce 3-4 kere takip edildim hepsinde de etrafımda ki insanlara beni taciz ediyor dedim sonra kim varsa sapığın üstüne çullanıyor.

1|0
    0|0
  • Dun akşam arkadaşım yorulduğu için otobüs beklerken kaldırıma oturmuş biri arabayı kenara çekip onu izlmeye başlamış. Yarım saat sonra evine atayım mı falan demiş, pek tuhaflar bazı insanlar

1|0
    0|0
  • başka bir şey olmadığına dua et. malum ortalık çok kötü

1|1
    0|0
  • Benimde başıma gelmişti kanka. Kalkip gitmistim parktan. BIr digerinde de 2 kisi ustume yurumustu hakaret etmistim tekme atmistilardi berbat bir duyguydu

1|0
    0|0
  • birşey içmelerine gerek yok malesef başımıza gelebilen şeyler sessiz kalmanız mantıksız donup hayırdır kardeşim bir saattir takip ediyorsunuz diyemedinizmi ya da polisi arayıp şikayet etseydiniz ya da okadar gezdiniz hicmi bir polis gormediniz sessiz kaldığınız için o cesareti bulmuşlardır birde onlara baktınızi görmüşlerse bırakmazlar tabi pesinizi

0|0
    0|0
    • 26gün

Tenha biyerdeydik ve korktuk hayir diyip tuvalete girdik hemen. Polisi nerde bulalim

• 26gün

arkadaşım çarşıda gezdik 1 saat takip ettiler diyen sendin? dükkanlara girip çıktık diyen sensin? neyin zekasından bahsediyorsun bunu dedikten sonra eleştiriyorum diye gelip benim zekâmı yargılayamazsın. onuda geçtim ben öyle bir durumda ortalığı atağa kaldırırdım kb sizde hatalısınız

• 26gün

Ben bunları çarşıda oluyor demedim
      Tenha bir sokakta oluyor dedim. Kimsede yoktu korktuk doğal olarak. Zekan el vermiyor anlamaya 2 saattir

• Bonzai adamı bozai.
    Takilma ya

1|0
    0|0
  • ayran

1|0
    0|0
  • serefsizler

1|0
    0|0
  • bence de abartiyorsun öyle bir anlatis tarzın var ki suçlu adam bile suçsuz duruma geliyor

0|0
    0|0
    • 26gün

Hadi ya sana yapsalar beni takip etti diye sarılıp opersin galiba

• 26gün

hee öyle yaparım evet en azından senin gibi ülke sorunu anlatirmiscasina anlatmam

• 26gün

Aferin sana kim bilir daha neler yapardin

Yükleniyor...