Camdan Düşen Mermer Parçası?

Arkadaşlar merhaba bugün başıma gelen bir olay var. Ben 10. sınıfım özel bir temel lisesindeyim ve ikiz kardeşimle aynı sınıftayız. Son teneffüste 4. kattaki sınıfımızda sohbet muhabbet ediyoruz. Bu sırada yerden kopan bir mermer parçasıda tüm sınıfın elinde geziyor. Benim ikiz kardeşimin teneffüs sonuna doğru bu ufak mermer parçasına camdan attıgını ben ve birkaç arkadaşım gördü. Aşağıda bir adamın yakınına düşmüş fakat ne kendisine nede aracına isabet etmemiş bu mermer parçası. Sınıfımıza müdürler geldi son ders ve herkesi sorguya çekti taş bir adamın yakınına düşmüş bu adam karakola gidip şikayetçi olacakmış. Bu taşın atıldıgını gören arkadaşlarım ve ben şimdilik hiçbirşey söylemedik. Görmediğimizi dile getirdik. Eğer birisi kardeşimin attığını gördüğünü söylerse şahit oldugu için kardeşim otomatik suçlu konumuna mı düşer? Kimseye zarar gelmeden ve 2 şahit attığını söyler ise kardeşimin başı belaya girer mi? Lütfen en kısa sürede polis tanıdığı olan veya alakalı bilgisi olan kimseler yazsın lütfen. Kimse zarar görmedi ve taş sadece yere düştü.

0|0
2|3

Kızlar Ne Diyor 2

• Söyleyin

0|0
    0|0
    • 26gün

Kardeşimi hocaların eline teslim etmemi söylüyorsun yani

• suclu oldugu ogrenilse bile kimse zarar gormemis ve lisedesin henuz yani o kadar agir bir ceza olmaz en kotu mudur bir ayar ceker cok buyutulecek bir durum yok bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• zara oluşması önemli değil, tehlikeli bir durum oluşmuş, adam haklı. gerçek er geç anlaşılır, ilk başta susanlar bile konuşur.

0|0
    0|0
  • birsey olmaz ama okuldan ceza alabilir

0|0
    0|0
    • 26gün

Eğer öten olursa ama kardeşim inkar ederse kamera gibi bir kayıt olmadığı için kanıtlanırmı okuldan ceza verebilirler mi?

• 26gün

Eninde sonunda söyler birisi sence bu ceza alması için yeterli bir kanıtmı? Yalan söylüyor da olabilir sonuçta öten kişi

• 26gün

Kardes senin sinifda bir borun otuyorsa hepsini korkut

• Bir şey olmaz ötmeyin

0|0
    0|0
Yükleniyor...