Baby boomer nedir, biliyor musunuz?

Baby boomer nedir?

• Bilmiyorum
    91% (10)77% (10)83% (20)Oy Ver
  • Biliyorum, açıklayayım..
    9% (1)23% (3)17% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|1
1|10

Erkekler Ne Diyor 10

• ikinci dunya savasi sonrasinda amerikan nufusunun dusme egilimi gostermesi sebebiyle amerikan halki binbir yoldan desteklemelerle cocuk yapmaya yonlendirildi. bunun sonucu olarak da baby boomers ortaya cikti. reklamlarla desteklenen ilk nufus hareketidir. bircok istatistikci icinse cok onemli bir olaydir bu cunku yoneticiler insan nufusunu kontrol etmeyi basarmislardir.
    bu olayin gerçeklestigi 1946-64 yillari arasinaysa baby boom years adi verilir.

1|0
    0|0
  • sen zahmet etme dıye okuyup cop past yaptım
    ikinci dunya savasi sonrasinda amerikan nufusunun dusme egilimi gostermesi sebebiyle amerikan halki binbir yoldan desteklemelerle cocuk yapmaya yonlendirildi. bunun sonucu olarak da baby boomers ortaya cikti. reklamlarla desteklenen ilk nufus hareketidir. bircok istatistikci icinse cok onemli bir olaydir bu cunku yoneticiler insan nufusunu kontrol etmeyi basarmislardir.
    bu olayin gerçeklestigi 1946-64 yillari arasinaysa baby boom years adi verilir

1|0
    0|0
  • Bilmiyorum.

1|0
    0|0
    • 23gün

Öğren cahil kalma :D

• 23gün

Neymis

• 23gün

ikinci dunya savasi sonrasinda amerikan nufusunun dusme egilimi gostermesi sebebiyle amerikan halki binbir yoldan desteklemelerle cocuk yapmaya yonlendirildi. bunun sonucu olarak da baby boomers ortaya cikti. reklamlarla desteklenen ilk nufus hareketidir. bircok istatistikci icinse cok onemli bir olaydir bu cunku yoneticiler insan nufusunu kontrol etmeyi basarmislardir.
      bu olayin gerçeklestigi 1946-64 yillari arasinaysa baby boom years adi verilir.
      Çocuk yapma hareketi :D :D

• İlk defa duydum

1|0
    0|0
  • ikinci dunya savasi sonrasinda amerikan nufusunun dusme egilimi gostermesi sebebiyle amerikan halki binbir yoldan desteklemelerle cocuk yapmaya yonlendirildi. bunun sonucu olarak da baby boomers ortaya cikti. reklamlarla desteklenen ilk nufus hareketidir. bircok istatistikci icinse cok onemli bir olaydir bu cunku yoneticiler insan nufusunu kontrol etmeyi basarmislardir.

0|0
    0|0
  • İngilizce den anlamam 😊

1|0
    0|0
    • 23gün

Bebek bombacı olabilir mi 😟

• 23gün

Bulursun inşaallah 😂

• 23gün

İnş.

• o ne olaki