ABİM SAPIK NE YAPMALIYIM?

18 yasındayım, abim 22 yasında. İlk başlarda şakasına yapıyor sanıyordum ama sonradan ciddi olduğunu anlamaya başladım. Yürürken falan gülerek kalçama vuruyor, evde tek kalınca üstünü çıkarsana sıcak değil mi falan diyor. Daha başka şeyler de var ama burada anlatamam. Sizce ne yapmalıyım? :(

0|2
11|24

Erkekler Ne Diyor 24

• Uzak durmaya çalış yanlız onunla kalmamaya özen göster ve annene usulüyle anlat haberi olsun seni korusun.

1|0
    0|0
  • Son zamanlarda haberlerde çıkan sapıklar katiller bu tip insanların önüne geçilmedigi için yaşanıyor aile bireylerine durumu iza et ve biran önce ne yapılması gerekilcegine karar versinler.

1|0
    0|0
  • Ebeveynlerin ile konuş

1|0
    0|0
  • Uzak dur

1|0
    0|0
  • o senin abinin ben var ya...

1|0
    0|0
  • Ohaa öz abin yani öylemi

1|0
    0|0
  • çıldırıyorum böyle şeyler okudukça sitede. kızım annen baban yok mu senin? niye söylemiyorsun niye susuyorsun ya. hiç mi haber izlemiyorsun artık öz veya değil farketmez herkes herkese yapıyor bunları. Yeter artık susmayın ya bu kadar korkak olmayın

1|0
    0|0
  • yabancıya gitmesin demiş:D

0|0
    2|2
  • Annene babana soylesene

1|0
    0|0
  • Kızlar kendi aralarında da popolarına şaplak atıyorlar abisi atmış ne var ki bunda gerçi ayıp ama çok da anormal değil

0|0
    0|1
  • abin ile arana mesafe koy ya da bir haber ac oku de abi ne gerizekalılar var kardeşine sulanmış allah belamı versin de ben doğrarım

0|0
    0|0
  • ailene anlatmalisin

2|0
    0|0
  • abinle ciddi ciddi konuş sonra da ona bir kız bulun

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Sizin onbeyinde kurduğunuz fantaziyi cukeyim oldumu

0|0
    0|0
  • Polisi ara kanka

0|0
    0|0
  • Daha başka ne var :/ ya da ne olabilir :/

0|0
    0|0
  • Başka neler diyor sapık bu abin

1|0
    0|0
  • annenle konus ya da açı açık uyar

1|0
    0|0
  • Sapık var

0|0
    0|0
  • Abin oz mu senin

0|0
    0|0
  • Abin o senin çıplak görse bile tahrik olmaz olamaz saçma saçma konuşma paranoya yapıyorsun sadece

1|0
    2|2
  • anlayamayacağın kısımlar en önemli olan zaten bu söylediklerine göre kuruntuda olabilir seninki?

0|0
    0|0
  • Yalnız kalmamaya çalış😀

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Annene anlat durumu rahatsız olduğunu dile getir tersle abin olduğuna eminmisin abi dediğin koruyan kollayan canından bir parçadır yapamaz yapanı parçalar :/

2|1
    0|0
  • Abinden uzak dur değil mesele ailenle hatta ilk olarak bunu annenle paylas dha sonrada bir psikologa gidin derhal cnki snin kaciyor olman bsy degistrmez o tedavi olmadgi surece. Cnki o adam aynsni ilerde kndi cocuklarinada yapar igrenc bsy dusuncesi bile. Ama troll dglde cddysen ailen ile paylas bu durumu

1|0
    0|0
  • Yanlış anliyosundur abi bu ya yapar mı öyle şey😱😱
    Eger cok rahatsız ediyosa annene söyle o uyarsın

1|0
    0|0
  • Annene söyle hemen

1|0
    0|0
  • Bence ailenle konuş bunu

1|0
    0|0
  • Rahatsız olduğunu bildir.

1|0
    0|0
  • Çok fazla Abi kardeş ensest fantazileri okumayın/izlemeyin, sonra böyle paranoya olursunuz.

0|0
    0|0
  • Üvey mi?

0|0
    0|0
  • Mesafe koy arana

0|0
    0|0
  • Kardesler arasinda olur oyke sakalar

0|0
    1|0
  • Uyar bu tarz sakalar yapmamasi icin